Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit jelent az, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit jelent az, ha a fiúbarátaim perverzen / obszcénen / tipikusan fiúsan beszélnek előttem?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy többnapos sulis kiránduláson. Azt már megfigyeltem magamon, hogy alapvetően mindig úgy alakul, hogy egyedül vagyok lány egy fiús társaságban, alapból jobban is érzem magam velük, sokkal jobban egy húron tudok velük pendülni. Nem vagyok antinő, vagányabb a stílusom, de alapból csajosnak mondanám magam.


Két bátyám miatt tisztában vagyok azzal, hogy hogyan beszélik meg a fiúk maguk között a csajokat, vagy a saját erényüket, nem vagyok naiv. De ennek ellenére egy kicsit zavar, inkább meglepő, hogy mennyire közvetlenül jönnek fel a tipikus fiús témák ha csak én vagyok ott lány (ha más lány is ott van rajtam kívül, megfigyeltem, akkor moderálják magukat), de előttem egyáltalán nem cenzúrázzák magukat, mintha nálam "nem kéne vigyázni", hogy hogy beszélnek.

Néha beszólok nekik, meg mondom, hogy khm én is itt vagyok, erre meg csak nevetnek, hogy hupsz, meg hogy igazán sajnálják, hogy ezt kell kiállnom (alapvetően jófej srácok, nem nagyon trágárok, de azért fiúk na)


Elsősorban a fiúkat kérdezném, hogy az ennyire nagyfokú közvetlenség mit jelent?



2018. jún. 9. 02:33
 1/7 A kérdező kommentje:
17/L
2018. jún. 9. 02:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Miután te akartál velük lógni, inkább barátzónába, haverzónába tartozol és -még- nem tekintenek "nőnek", inkább csak havernőnek.


Ha lányokkal lógnál, lehet visszavennének magukból előtted.

De lehet csak próbálgatják a határaikat előtted, esetleg direkt feszegetik a húrt, meddig mehetnek el egy nő előtt.

2018. jún. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ilyen szempontból nem érdeklik a véleményed, és most őszintén megmondom: Nem akarnak megd*gni. Se semmi mást nem akarnak tőled, mert a barátjuk vagy. A többi lánynál meg nem akarják magukat elásni. És úgy vannak vele, hogy neked mindegy, mit mondanak.
2018. jún. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tekintenek nőnek.
2018. jún. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Azt jelenti, hogy egyértelműen csak haverkodni akarnak, es nem no vagy nekik, hanem haver. Ha össze akarsz valamelyikkel jönni, nem all jól a szenad...
2018. jún. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék összejönni semelyikükkel sem, úgyhogy ez a része nem zavar. Köszi a válaszokat, én is valami ilyesmire gondoltam, hogy nem nőként vagyok közöttük, és nem tisztelnek... Csak zavar, hogy amiatt, hogy egyszerűen jobban érzem magam fiúk között, közvetlenebb vagyok, nem érzem úgy, hogy meg kéne játszanom magamat, jjobban magamat tudom adni (eleve nem is tudok olyan jókat dumálni a lányokkal mint a fiúkkal), rögtön úgy érzem, hogy elvesztem a szemükben a női mivoltomat.. Szerintetek meg kéne változnom, többet kéne lányokkal lógnom?

Meg azért voltak pasijaim, tudják, hogy randizgatok (mondjuk csak külsős helyekről), meg szoktam tőlük tanácsokat kérni fiúügyben, tehát azt se mondhatnám, hogy nincs meg a csajos oldalam előttük.

2018. jún. 9. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Hàt nemtudom én ha csak lányok vesznek körül akkor is így beszèlek.
2018. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!