Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középiskolás lányok, akiknek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás lányok, akiknek volt, vagy nem tartjátok kizártnak a kalandot tanárotokkal: alapból az idősebb férfiakat kedvelitek, vagy a tanárság miatt volt vonzó? Melyikőtök kezdeményezett?

Figyelt kérdés

2018. jún. 9. 17:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebből a korból én már kinőttem, de nem volt oly rég: az idősebb férfiak jönnek be, ez kb. 16 éves koromban alakult ki. Nem volt viszonyom tanárommal, de volt, hogy úgy éreztem bejön nekem, de ez a kisugárzása miatt volt és a tanárság mellékes volt.
2018. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
Azt ugye tudod kérdező, hogy ez illegális? Persze, ha már elballagott onnan a lány, akkor nem, de ha még ott tanul, akkor igen. És egyébként én negnézném melyik tanár játszadozna az állásával, meg kerülne börtönbe... Még az se, aki elsősorban nem a tanítás miatt ment oda, hanem azért, hogy naiv tinilányokat dughasson.
2018. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
94%

Én év vége fele kezdtem el szimpatizálni az egyik tanárommal, szerintem ő is kedvel, de csak mint diák.

Kár, hogy csak most, gimi végére kedveltem meg a tantárgyát, tanulhattam volna már évek óta, végig annyira kedves volt, és szívét lelkét bele adja a tanításba. Nagyon vonzó férfi, de van családja és lelkiismerete is.

2018. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
68%
Kerdezo kicsit torvenybe utkozo a kerdesed
2018. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
2-es, 4-es, olvassatok utana a beleegyezesi korhatarnak, wikipedia, hajra.
2018. jún. 11. 16:39
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Tudtad, hogy a Wikipédiát bárki szerkesztheti? Szóval inkább Btk...
2018. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Igazad van, de ott is ugyanaz van.
2018. jún. 11. 23:17
 8/30 anonim ***** válasza:
82%

Én bele mennék bizonyos helyzetben,de nem azért mert tanár,hanem alapból az idősebbek vonzanak. Bár elég furi lenne egy tanárral járni,de ami biztos nagyon sok izgalom lenne benne pl lebukás meg hasonlók. Az egyetlen baj ezzel az egésszel nem a korkülönbség, hanem a tanár kockáztatja ezzel az egésszel az állását plusz még börtönbe is kerülhet,a diákot pedig kirúgják ami egyikőtöknek se lenne jó. Rengeteg izgalmat és kalandot rejthet egy ilyen kapcsolat az biztos,de átgondolandó megéri-e mind ezt a kockázatot.

17/L

2018. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%
Téged sem az eszedért szeretnek kérdező... Itt most nem a beleegyezési korhatárral van a gond, hanem azzal, hogy a tanár-diák kapcsolat illegális! Felfogtad?
2018. jún. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
72%
Na akkor a BTK szakértőnknek csak annyit, hogy egyáltalán nem illegális a tanár-diák viszony(mert ugye feltételezzük, hogy jogilag felnőtt emberekről van szó), az iskola igazgató szólhat bele a dologba azzal, hogy esetleg kirúgja a tanárt csak megbeszélik egymás között, hogy inkább elmegy.
2018. jún. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!