Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek a lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek a lánnyal az interneten?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kb 1 hete beszélgetünk ő 16 éves, én 17 vagyok. Ha én nem írok valami témát vagy bármit akkor ő se. Sok dologról beszélgettünk de valahogy interneten nem akar megnyílni vagy nem tudom, és elég rossz hogy egy kérdésről pl nem nagyon tudunk tovább menni másikra hanem elakad a beszélgetés stb. Szerintem ő is azt gondolja rólam hogy unalmas vagyok meg ilyenek , találkozni szeretnék vele de addig is hogy tudnák vele beszélgetni egy jót? Tudom ha már most nincs miről beszélgetni akkor mi lesz később, de lehet hogy személyesen sokkal jobban menne de ha ennyire gyatra a beszélgetésünk lehet nem is akar majd találkozni. Nincs sok tapasztalatom ilyen kérem, kérem segítsetek. Az a fő probléma szerintem hogy ő nem kíváncsi, max annyit kérdez hogy a kérdésről visszakérdez "te?".

2018. jún. 11. 19:42
 1/2 anonim válasza:
Disznoparzas, csak vigyazz mert ha a csaj egy agresszor akkor neked szalad !!!!!
2018. jún. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd a filmekről, küldj neki vicces képeket, mesélj neki vicces storykat. mindenki szereti a humoros embereket. Ha pedig alig alig reagál akkor lehet h nem érdeklődik irántad..
2018. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!