Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj hogy igényelem a szeretetet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj hogy igényelem a szeretetet?

Figyelt kérdés
Akárhány lánnyal próbáltam összejönni, mindegyiknek meg adtam mindent és én.mégsem kapok semmit. Pedig nagyon szeretném ha végre lenne egy lány aki ugyanúgy szeret engem mint én őt. De gondoltam már arra is hogy túl nagyok az igényeim. Lehet hogy a szeretetről is le kellene mondjak ahhoz hogy össze tudjak jönni valakivel. Eléggé el vagyok keseredve emiatt. 17f

2018. jún. 12. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ilyen elk**t világ. Nem vetted még észre, hogy minden rohad körülöttünk? Édeskevés az olyan ember, aki úgyszint szeretetre vágyna, és nem csak az önbizalmát szeretné kompenzálni egy párkapcsolattal. Túl primitívek az emberek. 0 empátiával rendelkeznek, bezzeg az ő nyavajájukért akkora hisztit csapnak, hogy beleremeg az ég.
2018. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Adom az 1-es valaszolot. Eloszor is, szerintem ne legyen baratnod, de ki is fejtem miert, ha nem banod. Nem kell lemondanod errol, de teny, hogy lehet sokaig fog tartani, amig talalsz egy ilyet. A ti generaciotok kulonoskeppen a magamutogatasba no fel, a lanyoknak azert van pasijuk hogy mutogassak, meg villogjanak vele. Nem kell elkeseredni, ha idosebb leszel, ugyis megvaltozik a dolog(nem kell nagyon idosre gondolni, olyan 21 eves korra mar beno az emberek feje lagya). Nemtudom adhatok-e ilyen tanacsot, tudom, hogy nem a legjobb ilyen helyzetben, de enis voltam ott mint te. Bulizz, szorakozz, elj tarsasagi eletet (ne vidd nagyon tulzasba a pialast), es erezd jol magad. Csinalj amit szeretnel, gepezz, gordeszkazz, biciklizz, fektesd meg a lanykakat, banom is en. Ez a legfontosabb, ne akarj mindenaron baratnot. Most meg !!rengeteg!! idod van. En ertem teso, hogy azt akarod, hogy szeressenek, enis ilyen voltam, aztan lett egy baratnom kb ilyen korban, nem birtam vele szakitani, es kicsit elpocsekoltnak erzem azt az idot. Persze szerettem meg nagyon jo volt, volt kit szeretgetni, meg kivel lefekudni, csak nem birtam kijonni belole, mai napig erzem a hatasat. Nem voltam eleg erett, ahhoz, hogy jo egyensulyt tudjak tartani a csajozas, es a baratok kozott. Elhanyagoltam a barataimat, megromlott veluk a kapcsolatom, iranyitotta az eletemet, a mai napig banom. Akiknek csak most lett komoly kapcsolatuk sokkal kiegyensulyozottabbak vele. Lehet kicsit megkeseredettnek hangzom, csak nem szeretnem, ha mas is ebbe a hibaba esne. Orulnek, ha megfogadnad ezt a tanacsot kerdezo, illetve a tobbiek is nyugodtan reagaljanak ra, ha szeretnenek, kicsit terjengos lett. :'D 23/F egyetemista ;)
2018. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!