Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összezavarodtam teljes mértékb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam teljes mértékben, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szóóval volt egy Szerelmem akivel egy párt alkotunk viszont 2017 novemberében ez a kapcsolat egy teljesen hihetetlen, jogtalan és szinte semmiségnek mondható ahhoz képest amik mennek manapság! A szakítás mind a kettőnket nagyon megviselte szóval mivel semmiség nem mondható ürügynek sem! Nagy volt a dilemma körülötte..

Ekkor még tartottuk a kapcsolatot majd idővel napról-napra elapadt. A barátom írt, érdeklődött utánam, irántam sokszor ürüggyel írt rám! Voltak storyk amik egyértelműen, mindenki szerint szeret és engem akar, nem felejtett el, hevert ki hiába állítja teljesen.. Az utóbbi időben rendesen mindennap beszéltünk majd találkozunk is többször, ahol minden úgyment, mint mikor együtt voltunk és olyanok voltunk, mint egy szerelmes pár. 2 hete találkoztunk náluk mondanom sem kell, hogy a legcsodálatosabb volt, történt egy lényegesnek mondható eset mikoris féltékenységi rohamot kapott a drága egy szimpla haverom miatt. Ez rengeteget elmondott. Meg eleve a viselkedése ahogy hozzám viszonyult, akiknek elmeséltem két barátnőm a nyakamba ugrott konkrétan, hogy jaj de jó, hogy kibékültünk! Hááát mondom cuki vagy de neem. Majd elvállik. Ehhez képest a suliban ill suli után is hívott szóval egyértelmű volt az "azt hittük" dolog. Viszont pár napja újra bedobta, hogy off. Amikor minden rendben megy és minden szép, megijed a ténytől, hogy szeret vagy fogalmam sincs, de szeret mellette. A legjobb barátja valahogy így irta aki amugy a legjobb fiúbarátom.

És van ez a fent említett haver, akibe nem vagyok szerelmes sőőt azt se mondanám, hogy tetszik (nem ismerem olyan régóta ígyy nem kizárt semmi) nyilván nem csúnya mert akkor jönne a kérdés, hogy akkor egyáltalán minek taliztunk és egyebek deeee ma mégis sikerült 2x is csókolózni. Érzem, hogy ő (is) akar engem. Elakar venni wellnessezni, mutatott az édesapukájának illetve ma találkoztam a húgával is, aki nagyon cuki volt:)

Fogalmam sincs mit gondoljak, lépjek, tegyek.. Azt, hogy mi lenne a helyes..


Igazándiból nagyon szeretem a volt barátom de nem tudom ezt hová tenni, többen mondták, hogy azért kell így lennie, hogy találkozhasson emberekkel, lányokkal, hohy legyen mérlegelési alapja. Ami később előnyöm valamint, hohy dolgunk azaz karmank van egymással! Biztos pont, nagyon ismerjük már egymást! Mindig kitartottunk egymás mellett jóban-rosszban 'a pár' voltunk annak ellenére, hogy ilyen fiatalok!

És ittvan a baráti körből megismert "haver" akivel minden új. Csak új lapok játszanak!



Én:18é

Barát:18é

Haver:21é



2018. jún. 12. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:

gyors leszek szerintem azt se tudja h hol a feje :D de igen valsz h szeret


sok sikert :D

2018. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeret.
2018. jún. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy szakítottatok. Nincs igazi kötődés, és most téged izgat valaki új. Mi a kérdésed? Lépj tovább!
2018. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!