Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam hogy szűz vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

sziasztok!

18 éves vagyok és egy idősebb sráccal randizok. tudom hogyha tovább randizunk elvárja hogy lefeküdjünk ami nekem nem baj mert már én is szeretnék. de még szűz vagyok, és eleve az zavarja egy kicsit hogy 6 év van kötünk. akkor elmondjam neki hogy még szűz vagyok vagy csak feküdjek le vele?


2018. jún. 13. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen mondd el neki, 20f
2018. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki ha szeret jobban fog figyelni rad
2018. jún. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Elvárja? Zavarja,hogy 6 év van köztetek? Ezek neked nem mondanak semmit? Az elég baj...Kell neki egy fiatal,érintetlen lány,akit használ,aztán továbbáll. Persze most marha "szerelmes". Amúgy szerinted nem veszi észre,ha lefekszel vele? Komolyan ennyire butuska egy mai 18 éves? Remélem szavazni nem mentél el...
2018. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
A 3. válasszoló mindent teljesen elmondott.
2018. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

igen 18 évesen az oke h szuz vagy de hogy romantikus filmeket se nezel...

aszem a felhok felett 3 méterrel be van hasonlo szitu, hulye csaj van ott is... jah meg a kerdesedre ott is szuz volt :D

tobbit ha erdekel nezed

2018. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, mennyire buta vagy. A harmadik válaszolónak igaza van. Remélem, nem neki fogod adni a szüzességed.
2018. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!