Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Vagy velem van baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy velem van baj?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy most lett életem első kapcsolata. Imádom a lányt mindennél jobban. Azonban egy bökkenő van csupán. Mégpedig az, hogy amikor megfogom a kezét, megölel vagy én őt, illetve ráteszi a fejét a vállamra, szóval ha bármilyen ilyen testkontaktus van, akkor odalent az iránytű megbolondul, és elég nehéz visszaállítani a normális állapotba.

Eddig nem hinném hogy feltűnt volna neki.

Szerintetek ez gáz, vagy normális? Velem van baj? Mitévő legyek ilyen helyzetben?


19/F 18/L



2018. jún. 14. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
S mi lenne az iránytűddel az északi sarkon?😀
2018. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.:) Tizenévesek vagytok, tombolnak a hormonok, mellette még vágytok is egymásra. Később ennek nagy hasznát fogod venni. :D
2018. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: Ott befagyna... :/


#2: Köszönöm a választ. :))

2018. jún. 14. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a nagy baj, ha nem így lenne!!
2018. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális. (Ha esetleg 'könnyítettél' már magadon aznap, akkor kevésbé csinálja ezt.)


Amúgy elég idősek vagytok, tehát nemhiszem, hogy rossznéven venné:D Amikor először szerelmes voltam, akkor nekem is ilyen volt... (Pedig csak izgalom volt, nem gondoltam semmi szexuálisra!)


Örülj neki, hogy minden rendben, majd lesz olyan helyzet, amikor kifejezetten hasznos lesz...:DD

2018. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!