Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek voltak a szakításaitok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek voltak a szakításaitok?

Figyelt kérdés

Miért szakítottatok?

Hogyan tettétek túl magatokat ezen?

Hol történt meg a szakítás?


2018. jún. 14. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Idióta csak, más F A S Z T is ki akart próbálni.


Rengeteget pia, qvák, és kokain.


Én a vonaton hazafelé, a csaj meg más F A SZ ÁN vergődött.

2018. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Jött új lány aki jobban érdekelt és a régit dobtam 5 év után. Könnyű volt, hisz csak az új csaj létezett a lelki szemeim előtt.


Aztán volt egy akire 2 hét alatt annyira rá untam, hogy egyszer már nem szóltam hozza többet.


Jelenleg az előbbi a barátnőm 7 éve

2018. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Én félévig voltam együtt barátnőmmel, aztán én mondtam ki, hogy legyen vége... 1.5 volt köztünk de ő még nagyon gyerek volt... Konkrétan nem csinálhattam azt, amit akartam (elmenni motorozni, vagy fellépésekre, tánc próbákra járni) mert mindig baj volt... Szinte az összes lány ismerősömre ( volt osztálytársak pl) féltékeny volt nagyon durván - nem a féltékenység volt a baj, mert egy pici jo ha van, de ő nem kicsit volt féltékeny amit előtte már mondtak neki h ez fog rámenni a kapcsolatra. És a gyerekesség... Alszok náluk, erre önti a homlokomra a vizet h keljek fel DE ő mondta h aludjak... Vagy a döntés képtelenség, de ha én döntöttem, az nem tetszett neki.. Nekem ez volt az első, neki a második kapcsolata... Végül egyik nap szünetet beszéltünk meg, rá három napra szakítottunk, írt egy sablon szöveget, erre én is és csak annyit h "reméltem megsajnálsz"...egy hétig még írogatott, de már nem foglalkoztatott... 3 hete szabad vagyok és egy fokkal jobb, minthogy olyan valaki mellett legyek, aki mellett nem lehettem önmagam & boldog ;)
2018. jún. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Az első esetben én szakítottam a csajjal mert idegesített meg csak a pénzemre ment

Simán túl tettem magam rajta. Találkoztunk és úgy


A másodiknak februárban lett vége

Az nagyon megviselt

A csaj kezdeményezte de végülis közös megegyezés lett. Suli után

2018. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 THEMASKER válasza:
Engem nagyon megviselt, többször is beteg lettem. Nem volt jó hangulatom, nem örültem semminek. De bennem volt az az érzés, hogy lehet most hiányzik és fáj, hogy nincs többé mégis én szaktítottam vele mert kihasznált és nem akarom soha többé látni.
2018. jún. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!