Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti milyen srácokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti milyen srácokat bámultok nagyon?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal, amikor kikerülök a házból, azt veszem észre, hogy minden velem egyidős lány engem néz. Tehát ha mondjuk elmegyek egy kis kiülős étterem/kávézó/fagyizó előtt, akkor minden tekintet rajtam van. Ha jön velem szembe egy lány, akkor Ő is néz engem. Ha kocsival megyek és nézek ki az ablakon és egy lány például a zebra előtt/lámpánál áll, akkor Ő is néz. Hogyha a haverjaimmal megyek valahová, mondjuk négyen megyünk egymás mellett, akkor négyünk közül engem néznek. Az lenne a kérdésem, hogy mi kell ahhoz, hogy ti meseszép lányok így nézzetek/bámuljatok egy srácot folyamatosan? Sőt, ha rátok néz, akkor tovább nézzétek őt és miután elfordult, még azután is nézzétek? Vagy ez nálatok átlagos és szinte minden srácot(pl. aki nem néz ki jól, csak pont ott jön el előttetek) így néztek? Főleg 17 év körüli lányok véleményére vagyok kíváncsi.

2018. jún. 16. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Álmodik a nyomor.
2018. jún. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Sztem csak kepzelodsz, radpillantottak es kesz, csak tulgondolod...
2018. jún. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérlek értelmes válaszokat adjatok, mert kíváncsi vagyok arra, hogy mi ennek az oka.
2018. jún. 17. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi 3 lehetőség közül biztosan az eggyik.

-híres vagy

-szimplán jól nézel ki

-(és a legvalószínübb)valami van a homlokodon.

2018. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztosan jól nézel ki :) de ezt így ennyiből nem tudom megmondani. Ha esetleg írnál vagy küldenél képet akkor jobb válasszal is szolgálhatok :)

16/l

2018. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

L e s z o p n á n a k. :D


Valoszinuleg jol nezel ki, de amugy mikor beszelgetsz csajokkal es flortolsz veluk akkor pozitivan reagalnak? Esetleg kaptal mar bokokat arra hogy jokepu vagy/jol nezel ki?


Mert szemezni a csajok akkor szoktak leginkabb ha bejossz nekik.

Amit meg kiprobalhatsz hogy rajuk mosolyogsz es ha visszamosolyognak akkor tobb mint valoszinu bejossz nekik.

2018. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!