Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a legtöbb lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb lány?

Figyelt kérdés
Nos, ezt azért kérdem mert! Én elég jól nézek ki. Viszont mégis a 15-től 18- éves korosztályból kevés lánynak tetszem. Sajnos azt veszem észre , hogy ebbe a korba szinte az összes j”ó” csaj tisztelet a kivételnek! Ilyen flegma,felszínes, kényes-finnyás, na meg ha van valakivel valami gond még ha nem is a kinézettel, vagy viselkedéssel! Akkor is már semmibe nézzik az olyat akinek más gondja van! Miért csinálják ezt?

2018. jún. 18. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen sokan vannak ilyenek. De nem mindegyikünk ilyen :) én egy igen jó kivétel vagyok szóval csak leresni kell és találsz ;)

16L

2018. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
+ azt hozzátenném, hogy ha már az egyiknek van barátja rájuk se lehet köszönni, mert "van barátom" :D
2018. jún. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért? “Jó csaj” kell neked? Akkor ne csodálkozz
2018. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elég jól nézek ki... Ha nem lenne ekkora arcod, talán találnál olyan lányt is, aki nem p*csa.
2018. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi ez a zagyvalék? Nem csoda, hogy hülyének néznek.
2018. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

(Azt hozzá tenném , hogy kis városba lakok és 16/F lassan juliusba 17/F) És én kedvesen szoltam viselkedni a lányokkal , azt is kihagytam , hogy jó a megjelenésem és jól őltözkodök!

Nos én nekem sem a kinézet számit persze. Ha csak az számitana , akkor fel sem tettem volna a kérdést...

2018. jún. 18. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Es fogat mosol e?

Valamit amugy elszursz ha elvileg jol nezel ki es megse kellesz senkinek

2018. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!