Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ezzel a sráccal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés
Edzésre járok egy fiúval , aki az elején tök érdeklődő volt, ott volt velem, megérintett és ha rá néztem mindig mosolyogott. Egy ideig írt is Facebookon. Minden reggel majdnem megkérdezte, hogy hogy aludtam és érdeklődött. Múlt héten mondta edzésen, hogy randizhatnánk én azt feleltem lehet róla szó csak egy pár napig volt minden nap programom. Ez azóta se jött fel de ma reggel már csak nem is írt rám és volt még egy két nap amikor szintén nem keresett na meg edzésen is olyan mintha kissé kerülne. Az igazság az hogy nekem ő tetszik, de én ezt az egészet nem értem, hogy most mi van. Kérlek segítsetek!! 16/l a fiú 16 éves szintén
2018. jún. 18. 21:59
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még eszembe jutott hogy az első edzéseken megkérdezte hogy leszünk e párok de már azt se
2018. jún. 18. 22:03
 2/22 anonim ***** válasza:
Úgy érzi, hogy te nem szeretnél vele lenni, hiszen gondolom elutasítottad a randira hívását és valószínűleg te nem is keresed őt.
2018. jún. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
De kerestem őt! Amikor nem irt akkor én írtam rá.
2018. jún. 18. 22:06
 4/22 A kérdező kommentje:
És nem utasítottam el a randit csak annyit mondtam hogy lehet róla szó csak átmenetileg sok volt a programom
2018. jún. 18. 22:07
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a "lehet róla szó, de most pont nem jó" a legtöbbször annyit jelent, hogy "Nem akarlak megbántani, de nem."
2018. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De nem úgy értettem!!😢😢😢😭😭😭 hanem azt hogy igen csak az adott hét zűrös volt nekem nagyon. Akarnám azt a randit😭😭😢😢
2018. jún. 18. 22:11
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor hívd el te őt.
2018. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem lehet megoldani hogy o hívjon el újra?? És van egy probléma hogy a heten már edzésen tuti nem talizunk.
2018. jún. 18. 22:15
 9/22 anonim ***** válasza:
Esetleg ha te kezdeményezel vele beszélgetést még párszor. De nem biztos, hogy el fog megint hívni. De ha elhív, akkor semmiképpen se mond neki azt, hogy "most nem jó", hanem beszélj meg vele egy időpontot. De szerintem azzal sem lenne semmi baj, ha valahogy felhoznád a témát. Azt viszont nem tudom már, hogy hogy.
2018. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzed h kerul teged, akkor hivd el ot valahova. Nincs mas megoldas
2018. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!