Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beiratkozásra milyen ruhát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beiratkozásra milyen ruhát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

A gimiben most lesz a beiratkozás és most fogunk előszőr találkozni egymással, a jövőbeli osztálytársakkal. Eddig egy farmerszoknyát és egy sima csíkos felsőt gondoltam ki, szerintetek? Hogyan viselkedjek? Sminkeljek? Hajam hogy legyen?

Legyek kedves vagy adjam magamat?

Menjek oda valakihez beszélgetni? De nem akarok egy nyalis, irányítható személynek tűnni, úgymond ,,menő” akarok lenni.



2018. jún. 18. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne tűnj riba.ncnak.Szolid smink,a ruha sztem jó.
2018. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Miért izgulok túl?

Én még táborba se voltam, beiratkozáson meg nem is találkoztam egyikkel se.

Vegyel fel egy nadrágot és egy sima pólót és add magad

Mert ha kedves vagy és megszoksz mindenkit akkor hirtelen lesz a változás a többiek szemében és kétszínűnek néznek

Hidd el tapasztalat de szerencsére ez még általánosban megtanultam

Gimiben ez teljesen más úgyhogy add magad (ebbe beletartozik a stílus is)

2018. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

" úgymond ,,menő” akarok lenni."

Kérlek ne...

2018. jún. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
....felveszed azt amiben mennél egy normális hétköznapi napoon a suliba/ utcára...mit kell ezen túlgondolni?
2018. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendes ruhaban menjel ahogy a varosba is feloltoznel. Es ez a mondat? Vagy kedves vagy onmagad vagy?
2018. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Boxer, meg strandpapucs.
2018. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!