Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályba és nekem már tök régóta tetszik. Időközben lett barátja, de szerencsémre 2 hónapja szakítottak. Én előtte is és most is próbáltam nyitni felé kisebb nagyobb sikerekkel. Majdnem minden nap beszélek vele vagy személyesen vagy Messengeren. Mivel itt van a nyár ezért gondoltam meghívom valahova, de eddig nem sikerült. Amikor próbálkoztam azt kérdeztem, hogy mit csinálsz délután meg van-e vmi programja. Mindig volt akadt valami elfoglaltsága. Lehetne máshogy is elhívni valahova? Tudtommal most nem “pályázik rá” senki ((ha magadra ismersz írj)) Köszönöm előre is a válaszokat!
2018. jún. 18. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi nem volt neked abból világos, hogy akárhányszor kérdezted ő nem ért rá. Ha találkozni akarna veled, akkor keresett volna időt rád.
2018. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Talán nem kéne megkérdezni van e programja, egyszerűen csak hívd el, ha nem e mond kérdezd meg hogy esetleg máskor? Ha arra is nemet mond akkor nem akar találkozni.

Hogyha azt mondja majd meglátjuk az olyan 70%-ban nemet jelent tapasztalatom szerint.

2018. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!