Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megkérdezik, hogy együtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezik, hogy együtt vagyunk-e, mit mondjak?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, akivel mar egy ideje beszelunk neten, azt hiszem, mukodik a kemia, ma talalkozunk is. De attol tartok, minimum egy ismerossel ossze fogunk futni, kulonosen egy lany ismerosomtol tartok, mert o allandoan maszkal a barataival a varosban, es neki tuti az lenne az elso, hogy megkerdezi, hogy “ti most jártok??” Szoval ha ez megtortenne, mit mondjak? Nyilvan nem mondom azt, hogy “igen”, mert nem jarunk, de ha egybol ravagom, hogy “nem”, azt lehet, hogy a fiu felreerti, es azt hiszi majd, hogy nem akarok tole semmit.


Szerintetek mit kene mondanom, ha megkerdezik? Esetleg egy pimasz “lehet”-nek meglenne a hatasa vagy inkabb ijeszto lenne? Max utana bocsanatot kernek, hogy zavarba hoztam vagy ilyesmi.


Koszi a valaszokat!


2018. jún. 19. 10:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Mondd az igazat. “Figyelj, nekem most randim van szóval mennünk kell” vagy vmi ilyesmi.

De kérdezd meg a fiút is. Lehet higy o mást gondol.

2018. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
23%

Égszerű a válasz. Nem vagytok együtt nyilván ne mondj "Igent", mert akkor lehet az a hír megy minden felé, de "Nemet" se, mert akkor lehet rossz kedve lesz a fiúnak, inkább csak mond azt, hogy még nem, de jó lenne, alakulóban van.


21/F

2018. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 jo lenne a valaszod, viszont nincs megbeszelve, hogy ez randi. Egyszeru talalkozo, bar gondolom erzi, hogy ez tobb annal. Viszont nem szeretnek ravilagitani, hogy ez randi, mert az szerintem megijesztené. Ennek fenyeben megkerdezni sem szeretnem, hogy a fiu mit gondol errol. Mindenesetre koszonom szepen a valaszt :)
2018. jún. 19. 10:40
 4/19 A kérdező kommentje:

Most jutott eszembe egy beszolas, hogy eltereljem a temat, ez szerintetek milyen?

- Ti most jartok?

- Igen, jarunk a ket labunkon, na szia

Ez milyen lenne?

2018. jún. 19. 10:43
 5/19 anonim ***** válasza:
47%

Hát akkor nem tudom. Nagyon nehéz ez a kérdés..

És ha azt mondanád, h “nem azért de ehhez mi közöd” így akkor másra terelődne a téma

Vagy azt, h “...nekünk most mennünk kell..”, “nem mindegy az neked”, “nem nyilatkozom 😂”

Lehet hogy durvák de így nem fog figyelni és osszezavarodik. Amúgy nem értem a lányt, ezt csak úgy ki meri jelenteni? Nem hív félre vagy valami?

2018. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

Na mire kiirtad én is válaszoltam😂

Amit Iral az agyon jó, remelem ezt használod majd

2018. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#5 igen, siman megcsinálja ezt a csaj, ezért is felek nagyon, hogy mit reagál a srac
2018. jún. 19. 11:04
 8/19 anonim ***** válasza:
76%

Azt mondd, hogy lehet, vagy alakul.

Ebből tudni fogja miről van szó, és a srácnak sem fog rosszul esni, nem fogja azt hinni hogy nem akarsz semmit.

2018. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én erre csak annyit mondanék, hogy

"Kevés ember szeret tolakodó kérdésre válaszolni, és én nem is tartozom közéjük. Ezzel elmondtam mindent, amit mondani akartam. Szia"


"Neked van gyerekszobád?

- igen? Akkor ott a helyed!

- nem? Sajnálom, mert nagyon meglátszik"


"Szerinted akarok én erre a kérdésre válaszolni?"

És ha nyaggat, akkor "Biztos vagy abban, hogy most veled szeretnék foglalkozni?"

2018. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Ismered a régi mondást, hogy aki kíváncsi, hamar megöregszik?"


"Majd a jövő heti Story magazin biztos megírja, vedd meg, és olvasd el!"

2018. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!