Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a fiúk nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiúk nagy része akik csókolóznak, megfogják a lány fenekét? Mitől olyan jó ez nekik?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Mert valahova tenniük kell a kezüket, és a fenékfogdosás izgató nekik.
2018. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Én melleket is szeretek fogdosni ;-)
2018. jún. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
#1-nek igaza van. Viszont en nem szeretem, ha ilyen helyeken fogdosnak csok kozben, de ezt meg is mondom mindig az illetonek.
2018. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert nemcsak csókolózni akarnak ...
2018. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

mert izgató, viszont ez privát dolog, nagy nyílvánsosság előtt nem szoktam, anyira olyankor a csók se megy, csak fogjuk egymás kezét, ha úgyvan átkarolom homlok/arcra puszi

senki se kíváncsi a mi szexuális dolgainkra nyílt közösségbe, azok szokták inkább a lány alá nyúlni és nagyon fogdosni aki tárgy ként tekintenek a lányra

oké az megint más hogy kapcsolat elején diszkréten oda nyúlni, mert esetleg még egyikőtöknél se volt a másik meg ilyenek :D de azért van egy határ

csók közbe is lehet a lány derekát fogni, esetleg át ölelni és magunkhoz húzni :D

2018. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ez olyan, hogy a legtöbb lány nem szereti, ha a fiúk nyilvánosság előtt fogdossák őket és ezt tiszteletben is kell tartani külön kérés nélkül is. Viszont, ha nem látja senki, és már tartasz ott egy lánnyal, akkor nyilván meg fogod fogni a fenekét csók közben, mert... Mert melyik fiú ne akarna megfogni egy feneket? Ez izgat fel minket. És jó érzés is. Ennyi az egész
2018. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát ha annyi ideje vannak együtt oké,de mondjuk egy első csóknál...?

Ott van a lánynak a dereka is,nem kell már rögtön a fenekét fogdosni(szerintem).

2018. jún. 19. 12:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na ebbe viszont nagyon egyetértek veled, kedves kérdező. 1.csóknál tabu az ilyen. Jó persze van kivétel, ha csak d*gni akarnak az illetők, akkor tök mindegy.

#hatos

2018. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Előjáték része, készül a szexre.
2018. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Első csóknál akkor okés szerintem ha már nagyon nagyon érett az a csók és csak ketten vagytok. Én a barátomnak alapbol csak akkor engedem meg hogy ugy rendesen megcsókoljon amikor csak ketten vagyunk, mert szerintem ez senki más dolga viszont ha már igy vagyunk én megmondom őszintén, szeretem ha megfogja közben a fenekén vagy csak rámarkol es utána közelebb húz magához. Lehet csak én vagyok ilyen de nekem ez azt (is), jelzi hogy szeret és akar engem :))
2018. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!