Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Ez mire volt jó?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ez mire volt jó?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm akivel kiskorom óta ismertük egymást és szerettem. Olyan 3. környéken láttam egy fiút aki nagyon tetszett és kiderült hogy egy osztályba jár a húgommal az öccse de ez nem lényeg. Na mindegy, megmutattam a baratnomnek hogy ki tetszik o erre azt mondta h neke túl duci, de hozzám illik (megjegyeznem hogy ebben nem értek vele egyet)

Teltek az évek, a barátnőm azóta vagy 6 (biztos több) fiúja és kapcsolata volt és átjött hozzám hogy kisírja magát. Annyira sírt és az anyukám azzal vigasztalta hogy nem kell emiatt sírni hisz vannak olyan fiúk akik kedvesek, normálisak, akik törődnek velünk de igazán és nem ítél el. (Na hat 3-at talalgathattok hogy kivel példázgatott az anyam, hát azzal a sraccal akit ismertünk.) és erre benyogi hogy beleszeretett ÚGY hogy még csak nem is ismeri sőt el is ítélte ahogy kinézett (de akkor már vizilabdazott). Ez volt 6. tavaszán. Miután ezt megtudtam szét voltam törve viszont tudtam h nem jöhet össze neki mert azért o is szeretett (mármint a bnom) és ha nekem ennyi év után nem sikerült akkor neki miért sikerülne (?). Olyan nyár környéken osszevesztunk egy nagy semmin és otthagyott a fr.ncba. Ez nagyon rosszul esett és kihatott a nyaramra is. Mikor elkezdődött a suli akkor az egyik osztálytársam közölte hogy összejöttek. Teljesen szét voltam törve, igaz én soha nem léptem de a srac is érzett valamit mert mindig együtt logtunk, erre összejöttek egy nyár alatt úgy, hogy nem szólt. Kiderült, hogy megkérte azt a lányt (aki miatt osszevesztunk), hogy hozza őket össze. Na hat én teljesen kiborultam. Nap mint nap láttam őket sétálni, olelkezni sőt, csokolozni is és a lány nem zavartatva magát. De a fiút látszólag ez zavarta úgyhogy nem mondom azt h került de nem nagyon akart a szemembe nézni. Ezt 1 vagy talán 2 évig csinálták viszont szerencsére én elmentem a suliból. Ma már gimnáziumos vagyok viszont ezek a régi emlékek mindig feltörnek és mindenhol a srácot látom és én ezt már nem bírom. Borzalmas már ez az egész, túl kene rajta lépnem de nem megy. Azóta már rég szakítottak meg minden de akkor is ez nagyon mely nyomot hagyott bennem



2018. jún. 19. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez egy enigmára volt szükségem hogy megértsem, de a kérdés lényegét még most se értem. Most ha random emberek elmondják hogy ‘Ez felháborító’ (mármint nem a Soros terv) akkor mivel lesz jobb neked... Szerintem már azzal is túl sokat bajlodtál hogy leírd ezt a kód szöveget... IDEJE TOVÁBB LÉPNI, pal.
2018. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt tudom de basszus ha nem megy akkor mit csináljak?😂

Kész vicc az egész de nem tudom h mit csináljak 😂

2018. jún. 22. 03:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha ettől jobban érzed magad, elmesélek egy sztorit.

Általános iskola 7.-ben nekem is tetszett egy srác. Néha beszélgettünk is a suliban. A barátnőimnek persze mindent elmeséltem. Történt egyszer, hogy épp a terembe mentünk be az egyik barátnőmmel, mikor köszönt a srác hogy 'szia'. A csajszi teljesen odavolt hogy biztos neki köszönt nem nekem, és ez milyen szuper dolog. Pár nap múlva a srác rámírt facebookon, hogy van e a barátnőmnek is facebookja. Mondtam hogy nincs. Nem örültem neki, de elmondtam a barátnőmnek hogy mi a helyzet. Gyorsan csinált is egy facebookot. A nyár alatt összejöttek, évekig együtt voltak.

Gimiben szinte ugyanez ismétlődött meg, csak másik lány és srác kombóval. Találkozgattam egy sráccal, a nyáron elutaztam nyaralni egy hétre, közben összejöttek a legjobb barátnőmmel.

Nyilván engem is megviselt, de a barátaim segítettek túllépni rajta. :)

2018. jún. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ti aztán termékeny írók vagytok...Hát hogy fütyibe lehet ennyit írni? Én se tudom hogy akkor most mi a kérdés!
2018. jún. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3

Te jó ég ezt hogy? Hogy bírtad?

Azok a “legjobb” barátnők mikortól voltak azok? Mert az enyémet ovi óta ismertem és nem hittem azt h képes lenne ilyet tenni

2018. jún. 27. 00:48
 6/6 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

Csak pár éves barátok voltak, mindketten kb 2 éve. Nyilván akkor rosszul esett, de hálisten ezen is túlestem :)

2018. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!