Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csók évzárón? Jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók évzárón? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön és én is neki. Elhatároztam hogy meg fogom csókolni az évzárón.


Szerintetek jó terv? Megkérdezem mi a terve nyárra? Amikor visszakérdez azt mondom hogy te lennél! (mármint a terv) Ha jól fogadja le is kapom ha nem akkor azt mondom hogy nyugi csak hülyültem kondiba fogok járni tesómmal...



Nagyon gáz ?


17/f


2018. jún. 19. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A csók semmiképpen ne nyilvánosan csattanjon el.

AMúgy igen, jó ötlet.

2018. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyilvanosan. Es ne nyelvest. Es ovatosan, lassan, figyeld kozben, hogyan reagal. Sok sikert!
2018. jún. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
Baromira gáz. Lekapni csak úgy valakit akivel nem is vagy eggyütt? Te hol élsz? szerencséd van ha nem veret meg valakivel. Mondjuk ha az a fétised hogy a herédet rúgjál akkor lehet nem rossz az ötlet.
2018. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De tuti hogy bejössz neki? Kicsit részletesebben le tudod írni, milyen kapcsolatban vagytok? Amúgy jó ötlet.
2018. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha biztosan bejössz neki, és ő is akarja a csókot... lassan hajolj felé hogy lásd hogy reagál a helyzetre és ha nem húzódik el akkor csókold meg. Ja, és semmiképpen se nyilvánosan!!!

(Amúgy ez a terves dolog ez jó ötlet, szerintem poén, de ne "lekapd" nehogy úgy érezze hogy nem gondolod komolyan és csak akkor csináld ezt az egészet ha tényleg komolyan gondolod és nem csak egy nyári kaland lenne!)

2018. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egy lassú puszi a nyakára/orcájára. Szexibb, élvezhetőbb.
2018. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem bejonne:D

De csak akkor, ha nincsenek korulottetek emberek...ha vannak akkor csak pajzan mosollyal mondd, aztan irj ra h talizzatok pl...szerintem

2018. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, bocsánat hogy így lebasztalak, valahogy az agyam ignorálta az első mondatot és azt hittem egy random embert akarsz megcsókolni. Őszíntén sajnálom hogy ezt mondtam.
2018. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
np
2018. jún. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!