Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy egy csomó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy egy csomó csajnak imponál, és "menőnek tartja", ha a srác meg van sérülve? Pl eltört a lába?

Figyelt kérdés

Ebben a helyzetben vagyok, hallottam ez már egy párszor és többé-kevésbé tapasztaltam is, de legfőképpen vigasztalni próbálom vele magam erre az időre. Az egyik haverom körül is elég nagy volt a népszerűség általánosságban és sok csak is megfordult körülötte, amikor mankóval járt pár hétig. Most így gipszben és szintén mankóval én is kezdtem ugyanezt tapasztalni.

Ezek szerint ez így van általánosságban is? Mással is ez volt?


2018. jún. 19. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
nem imponál meg nem menő.. csak van kivel foglalkozni, nehogy már kimaradjanak az aktuális jaj szegény, jaj biztos fáj sajnálkozásból..
2018. jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%
Megint a gipszes perverz
2018. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

ez inkább a csajok empátiáját használja ki...

mitől menő az ha valakinek el van törve a lába?? :D pl esetleg valami sebhely tud "szexi" lenni, főleg ha van valami szép története, esetleg hogy valaki megtámadt és te hősiesen kiáltál csak megkéseltek (még ez se a legjobb, de más nem jut eszembe) de már egy ilyen hogy balfahsz voltam és megvágtam magam, na az már gáz

eltört a lábad, majd meggyógyul, emiatt ne izgulj, és ne kezdj ezzel menőzni mert az már szánalmas lenne

2018. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Én ugyan nem vagyok csaj de szerintem senki nem tartja menőnek ha el van törve a kezed vagy ilyesmi xD Szerintem nem befolyásol sok mindent.

#3, az ugyan miért lenne gáz ha valaki véletlen megvágja magát vagy megsérül?

2018. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem “menő” :D


Magamból kiindulva én is segítenék egy mankós, törött lábú srácnak, ha mondjuk találkoznánk a lépcsőházban vagy valahol, ahol lehet hogy egyedül nem boldogulnál. Azért, mert alapból próbálok segítőkész lenni, plusz sokszor olyan jól esik gondoskodni valakiről😄 meg ha helyes/szimpatikus a srác, akkor akar egy barátság vagy több is kialakulhat, ha ez kölcsönös vagy ha úgy alakulnak a dolgok :)


De alapból nem vonzó, ha valakinek el van törve valamije.


18L

2018. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
75%
#2 “gipszes perverz” kiégtem xDD
2018. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azért tartjâk menőnek, mert arra gondolnak, hogy egy ilyen fiú bátor nem fél olyan dolgot csinálni, amitiben eltörhet a karja vagy a lâba. Esetleg sportol valamit.
2018. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
vagy olyan balfac, hogy a két lábán nem tud megállni
2018. aug. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Akkor jó sok barátnőm lett volna már :D Sport miatt évente akár többször előfordul, hogy a gipszelőben kötök ki, most is el van törve a lábam.
2018. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Én hasonló helyzetben voltam, elvesztettem az egyik lábam. Sokáig csak mankózni tudtam, egy lábbal. A csajoknak bejön-e? Hát, társaságban mindig akadt, aki odafigyelt, segített, de semmi komolyabb nem lett. Gondolom egy amputáció azért elrettentőbb. 19/F
2018. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!