Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha 16 évesen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha 16 évesen még abszólut nem érdekelnek a lányok?

Figyelt kérdés

#fiú #barátnő #lány #csaj #tini #érdeklődédás
2018. jún. 21. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%

Őszinte leszek, igen, ez elég nagy baj.

Párkapcsolattól tartasz, vagy nem is tetszenek, nem is vált ki semmit egy csinos nő?

2018. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem is tetszenek,semmit nem váltanak ki belőlem.
2018. jún. 21. 12:22
 3/17 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül kérdezem: a fiúk/férfiak?

Lehetsz őszinte, s muszáj túllépni az- esetleges- szégyenérzeten.

2018. jún. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igazából,még nem nagyon gondolkoztam ezen...
2018. jún. 21. 12:32
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

És a fiúk? Lehet, hogy ezért nem tetszenek a lányok?


Egyébként nem feltétlenül baj ez. Van, aki éretlenebb és nincs túl már 14 évesen 5 párkapcsin és nem izélt meg minden második lányt a discoban. Szerintem ezzel semmi gond.

2018. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Szerintem még nem vagy elég érett vagy nem találtad meg azt a személyt,aki felhívná a figyelmedet.
2018. jún. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Én is teljesen rosszindulat nélkül mondom ezt: lehet hogy meleg vagy. Nincs ezzel semmi baj, de lehet hogy még magadnak is nehezen látod be. Esetleg még az aszexualitás jöhet szóba, amikor valaki nem vágyik semmi szexuális kapcsolatra. Depressziós nem vagy? Esetleg nem szedsz valami gyógyszert rendszeresen ami ezt okozza. Mondjuk ez kicsit már késő, de jövő év elején esetleg beszélhetnél iskolapszichológussal ha van ilyen, vagy ha anyagilag nem gond(igazából fogalmam isncs menyibe kerül) és a szüleid nem bánják akkor elmehetnél egy-két alkalommal egy rendeshez is.
2018. jún. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Tesztoszteronod rendben van?
2018. jún. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Engem érdekelnek de furán. Haverral voltunk sztriptizt nézni, ott csüngtek a szinpad körül, én meg nem, néztem mit lihegnek Ennyire.
2018. jún. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Sosetom ***** válasza:
Szerintem nincs semmi bajod. Egyszerűen nem tartasz ott vagy nem az a típus vagy aki csak azon filózik hány nőt döntött meg a héten. Legalább jobban tudsz koncentrálni magadra a fejlődésedre, ha később beindulnak a hormonok úgy sem fog számítani semmi. :)
2018. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!