Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátommal egyre jobban távolodunk el egymástól az édesanyja miatt

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már egy hete sajnos mindenféle probléma ütközik a kapcsolatunkba.. Múlthétenna barátom édesapja korházba került ami nagyon megviselte mivel szoros kapcsolatban állnak. Amint megtudtam hogy baj van elmentünk találkozni és mindent elmondott hogy mi történt, de attól még nagyon rossz kedve volt és semmi nem vídította fel (amit meg is értek) most néhány napja történt egy kisebb balesete amit amint megtudta az édesanyja csak ordibált vele és azóta nem mehet sehova, bántja ahogy csak tudja és teljes lelkironcs lett a barátomból (ilyen volt korábban is tehát az anyja mindig bántja és egy rendes szót nem szólt még a fiához amiért a barátom nem is szereti) nem tudom hangsúlyozni hogy milyen gonosz és hogy mennyire tönkreteszi a fiát de nem tudok beszélni vele mert valószínű engem is kioktatna... szóval most hogy csak dolgozni mehet a srác mi nem is találkozunk és nem is beszél velem. Nem is tudtam hogy mi van vele amíg fel nem idegesítettem azzal hogy írtam neki és megkérdeztem hogy mi van vele és miért szar le... Közölte hogy semmi nemérdekli és én se és teljesen tanácstalan vagyok hogy hogyan kéne megmentenem a párkapcsolatunkat az elidegenedéstől

2018. jún. 21. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem itt töb dolog is lehet.

1: nagyon megviselték őz a történtek, és időre lenne szüksége

2: az annya tényleg egy hárpia, és ez elveszi az életkedvét. Nem tudom hogy hány évesek vagytok, de ha idősebbek akkor nem kéne hagynia ezt.

3: (nagyon nem valószínű, és remélem nem ez a valós ok) nem akarja ezt a kapcsolatot fojtatni.

Szerintem mond el neki hogy rád bármikor számíthat, és adj neki időt, hagyd őt magára egy pár napra hogy nyugodtan gondolkodhasson.

2018. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"szóval most hogy csak dolgozni mehet a srác" - Mar dolgozik es nagykoru? Akkor nem mondhatja meg az anyja, hogy hova mehet es hova nem. Ez alapszabaly. Felnott embert senki sem korlatozhat. Ha meg kiskoru, akkor nehezebb a helyzet, mert barmikor elohozakodhat azzal az anyja, hogy "amig itt laksz es fiatalkoru vagy, azt csinalod, amit mondok".
2018. jún. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!