Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akit elutasította...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit elutasítottam pár hónapja, és azóta mindig nagyon mérgesen néz rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülyén hangzik, de buszon van hogy 20 percen keresztül mérgesen bámul rám, és ez elég kellemetlen nekem. És itt nem azt mondom hogy néha egy-egy mérges pillantást vet rám, hanem 15-20 percen keresztül megállás nélkül néz ha nincsenek ott a barátai. Nem is szokott pislogni, mint valami szobor. Teljesen értem hogy mennyire idóta ez a kérdés, és bocsánat miatta.

16/f


2018. jún. 21. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Semmit ne tegyél. Idővel abbahagyja.
2018. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Nézz rá te is mérgesen 15-20 percen keresztül. :)
2018. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 vbadam7 válasza:
88%
Vigyázz lehet pszichopata. Nem ajánlott nemet mondani. Szerintem szólj valakinek aki tud segíteni abban hogy ne bántson.
2018. jún. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 hát ez jo
2018. jún. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 egyre ***** válasza:
Menj oda és kérdezd meg mi a bánat baja van.
2018. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rakd a szájába
2019. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!