Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék instagrammon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék instagrammon felszedni egy srácot?

Figyelt kérdés

Mindig nézi a srác az insta sztorijaimat, meg szokott lájkolni is de sajnos még nem írt szerintetek én írjak neki? De akkor milyen indokkal? Mer csak úgy nem akarok egy "szia mizut" vagy Hogy tetszik nekem... (De egyébként még nem találkoztunk )



18/L



2018. jún. 22. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Ezt csak én érzem gáznak? Mármint már eleve az, hogy mindenki neten próbál társat szerezni magának elég szomorú, de ez ellen nem lehet mit tenni, sajnos ilyen világot élünk. Na de hogy "fel akarsz szedni egy srácot", eleve hogy így fejezted ki magad...hát nem tudom. Értem én, 21. század, a lányok is kezdeményeznek már, ezt is furcsának tartom, de oké. Viszont ez a "felszedni" valakit olyan durván hangzik, még egy fiú szájából is, nem hogy egy lányéból...meg nehogy már te szedd fel, ráírsz, aztán kialakul, ha tetszel neki küzdjön meg ő érted! Ne legyél már ilyen könnyenkapható, mert nem fognak komolyan venni.
2018. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj rá valamit az utolsó képével vagy a biojával kapcsolatban
2018. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!