Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolnak hátsó szándékú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blacko99 kérdése:

Miért gondolnak hátsó szándékúnak az emberek? Miért érzem így? Hogy tudok változtatni rajta?

Figyelt kérdés
Egy most érettségizett fiú vagyok aki önbizalomhiányos mert nagyon sokat piszkálltak nem hagytak békén ezért nem nagyon mertem megszolalni...most hogy már jobban mernék több önbizalommal barátkozni mindenki furcsán néz rám és elkerül...mintha valami szörny szülött lennék...nem értem mindenkihez kedvesen normálisan közeledem én ugy érzem hogy egy rossz szót se szolnék magamra...
2018. jún. 23. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberek már csak ilyenek, ne nagyon csodálkozz szerintem..de biztos fogsz olyat találni aki nem fog ilyesmiket gondolni:)

"Az emberek a legnagyobb szörnyetegek":)

2018. jún. 23. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ez az osztályon belül gond, akkor ne aggódj, mivel most érettségiztél így gondolom jön a továbbtanulás ahol majd tehetsz szert új barátokra.:)
2018. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül csak osztályon belül....a lakóhelyemen is ez a helyzet és annak a közelében is....
2018. jún. 23. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!