Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban szégyen ha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban szégyen ha az egyik fél szegényebb (jóval)?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy tetszik egy lány,illetve azthiszen ennél többet érzek iránta.


Viszont ő(és a családja) joval gazdagabbak mint mi.Nem vagyunk mi se szegények,inkább átlag.


Szerintetek okozhat kellemetlenseget ,hogy ha például kezdeményeznék nála és össze is jönnénk?


Gondolok itt arra,hogy pl ő neki igénye lehet külföldi nyaralasokra,viszont sajnos az én anyagai helyzetem a Balatoni nyaralást is alig engedné meg..


20/F



2018. jún. 24. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem működne rendesen. Főleg ha ténylegesen nagy az anyagi különbség.
2018. jún. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ne is mond.. :(


Mindenesetre,remélhetőleg az anyagi helyzetem javulni fog és ha más nem ,akkor addig várok..

2018. jún. 24. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem szégyen. Amennyiben nem valami hülye libáról van szó, megérti, hogy a neked mi fér bele anyagilag, és ehhez mérten igazodik hozzád. Az is esélyes, hogyha tényleg nagyon tehetős a család, akkor elvisznek külföldre nyaralni. Nem kell az anyagi különbségeken aggódni, nem olyan fontosak.
2018. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
Az a baj, hogy még ha fordítva lenne egyszerűbb volna a dolog. De az gázabb ha pont a csaj a gazdag és a pasi a csóró. Ez sajna nem Hollywood. Főleg úgy rossz, ha nem munka miatt gazdag a csaj hanem a szülők miatt. Mert olyan kapcsolatom már volt, hogy a csaj és a szülei jól kerestek és az én oldalamról szerencsére énis, mert úgy nem volt vészes a dolog. De akit anyuci apuci eltart, az nem érti a dolgokat.
2018. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!