Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akivel kb.2 és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel kb.2 és fél hónapja ismerjük egymást. Tök jól kijövük, de en tovább szeretnék lepni, mert úgy érzem megtaláltam, akivel eltudnám képzelni egy komoly kapcsolatban. De fogalmam sincs hogy mot lepjek. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok a csaj 16

2018. jún. 27. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Bevallod neki, hogy nagyon tetszik és komolyabbra fordulhatna a dolog. De ha akarsz ezen filózni írj privátba és megvitatjuk mi lenne a jó. 0-24 elérhető vagyok
2018. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Légy hozzá őszinte, aztán kérdezd meg az ő véleményét
2018. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!