Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátomnak az igazat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak az igazat?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hete járunk(évfolyam társak vagyunk) és a barátommal megbeszéltük, hogy nem mondjuk el senkinek, hogy járunk. Én nem értem mkért kell titkolni. Ő azért szeretné titkolni, mert az osztály társak piszkálnának minket. Én túl vidám voltam, hogy van egy normális pasim. Egyszer a fiúkról volt téma és eleinte csak a fiúval beszéltem (nem jártunk akkor). A lányok kérdezték, hogy ki az a srác, a lányok közül csak 1-nek mondtam h ki az. Utána másoknak is. De ezt elmondtam neki, ő erre kicsit kiakadt, hogy miért mondtam el azt, hogy mi szoktunk beszélni. Végül megbocsátott.


Aztán összejöttünk. A legjobb barátnőmnek és 3 embernek (akikben bízok) elmondtam, hogy összejöttem vele. A pasim többször megkérdezte, hogy kinek mondtam még el. És én csak annyit mondtam, hogy senkinek... És annyira bánom, múltkor is mérges volt. Amúgy nem szoktam elmondani dolgokat. De ezt annyira én nem titkolnám, hogy járunk.

Kérlek segítsetek, a válaszokat tanácsokat előre is köszi. :)



2018. jún. 30. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez a kapcsolat nem fog sokáig tartani.Egyszerűen nem mer felvállalni...

Fél attól, hogy majd mit szólnak hozzátok és hogy a fiú akivel jársz az is bántva lesz emiatt..

Én a helyedben szakítanék vele, mert ennek semmi értelmét nem látom, ha tényleg szeretne akkor nem titokban kezdene veled járni és inkább keresnék másik fiút aki felvállal.

2018. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Egyetértek az 1.válaszolóval.

A barátnőmmel is ez volt,és nem sokáig tartott...

Én elküldeném a srácot a francba.

2018. jún. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

" Én túl vidám voltam, hogy van egy normális pasim."

Dehogy normális. Normális ember nem kéri,hogy titkolózzatok.

Normális ember nem foglalkozik azzal,hogy mások piszkálják őket egy hétköznapi dolog miatt.

2018. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van olyan dolog, ami az iskolára, osztálytársakra tartozik és van olyan ami nem. És ezt mindenkinek maga tiszte eldönteni. Én azt is megtudom érteni ha valaki úgy gondolja felvállalni egy párkapcsolatot és az orra alá dugni azt mindenki másnak a környezetében oké és van akinek nem.


Több érv szól mellette és több érv szól ellene is. Ő lehet inkább úgy gondol rá -a leírtakból következtetve- hogy a kapcsolatotok csak céltábla a többiek szemében ami egy iskolában teljességgel hihető..


Az itt kommentelők -akiknek valószínűleg nincs párkapcsolata és ezzel elnézést ha bárkit is megsértek- sem biztos, hogy minden szituációban felvállalnák a kapcsolatot hiába írják azt. Elég hozzá egy rossz osztály amiből szerintem sokaknak kijutott az élet során.


A párkapcsolat kommunikációra és bizalomra nem pedig az osztálytársaidra épül. Szóval azt tanácsolom, hogy vele beszéld meg és próbáld szem előtt tartani, hogy te az osztálynak inkább csak a lány részét és nem a fiú részét ismered.

2018. jún. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez felejtős így... De úgy amúgy se fiúzz még a kérdésed alapján és a “pasidnak” is üzenem hogy jegelje a lànyokat úgy minimum 5 évre, mindenki jobban jár.
2018. jún. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat/tanácsokat.
2018. jún. 30. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!