Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy számomra teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy számomra teljesen idegen lány rámír hogy szeretne a bnőm lenni azt komolyan gondolja vagy nem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, csak szórakozásképp írt neked.
2018. júl. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szeretne, de full flúgos lehet ha csak így rádírt. Lehet hogy ráírt még vagy egy csomó fiúra.
2018. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy szexpartnert keres vagy szivat. Komolyan nem nagyon lehet venni egy ilyet
2018. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Nekem teljesen mindegy lenne, mert ilyen lány tuti nem kellene...
2018. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Én is tervezem hogy rairok arra a fiúra (ah Dani❤️) akit lassan már 3 éve nem láttam viszont bolodulok érte kiskorom óta. Lehet h elfelejtett de én szeretem és hat igen, én teljes mértékben komolyan gondolok mindent vele kapcsolatban. Szóval nem tudni, én soha nem játszanék ezzel, lehet h a csaj is így van vele
2018. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5, de te ismered azt a srácot, míg a kérdezőnek írogató csaj totál idegen a számára. Nem mindegy azért egy ilyen kérdésnél.
2018. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6

Ah is lehet hogy a csaj élt halt érte de nem vette eszre.

2018. júl. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor is ismeri, nem pedig csak egy teljesen random csaj, aki a neten ráír, hogy lenne a barátnője. A kérdező esete ez ugyanis.
2018. júl. 5. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Honnan veszed? Talán te vagy a kérdező?

Lehet h figyelmen kívül hagyta, de az is lehet h random rairt. De te ezt nem tudhatod.

2018. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szövegértés által veszem. Mivel a kérdező "teljesen idegenként" hivatkozik rá, így egyértelmű, hogy nem ismeri. Ha legalább látásból tudja, hogy ki ő, az már nem teljesen idegen.
2018. júl. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!