Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak rá vagy inkább személyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá vagy inkább személyesen keressem fel a lányt?

Figyelt kérdés
Nemrégiben úgy döntöttem, felkeresem egy nagyon régi lány ismerősömet, de nem tudom, hogyan fogjak hozzá. Lehet hogy már nem ismerne meg. Ráírhatok, de azt akár figyelembe sem veheti, hanem letilthat, hiába is mondanám el, ki vagyok én. Ha személyesen keresnék fel, az talán hatásosabb és biztosabb lenne, de ahhoz meg előtte fel kell kellene keresnem pár ismerősét, akitől esetleg megtudhatnám, hol találom a lányt. Ez jóval időigényesebb. Ti mit javasoltok?

2018. júl. 5. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Írj rá és kérj személyes találkozót
2018. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Ha sajnalod az idot arra, hogy eljuss a szemelyes talalkozasig (azaz megkeresd valahogy), akkor nem erdemes eroltetni. A "rairas" pedig csak egy mai ostoba trend. Nem mindig jo, ami manapsag van... En azert nem randiztam egy helybeli sraccal, mert nem volt kepes szemelyesen randira hivni, hanem inkabb "feszbukkk"-on irt. (Hala az egnek jo ideje nem vagyok kozossegi oldalon - NEM amiatt az eset miatt, hanem mert meguntam azt a furcsa "legkort". Jobb a valo elet.)

30/N

2018. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj rá! Én egy volt osztálytársammal csináltam ezt akit utoljára 2 éve láttam. Régi barátokként tök jól elbeszélgettünk, bár úgy tűnik ő nem akar többet. A találkozás talán fájdalmas is lett volna.. Szerintem először csak írja neki! :D 16/L
2018. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yoda m. ***** válasza:

Szerintem bármelyik megoldás szóba jöhet.

Ha ráírsz, s Ő annyira kényes... hogy ezt esetleg zokon veszi, s nem reagál, nos akkor tudni fogod, hogy milyen is a hozzáállása, illetve a "hozzád-állása". Persze, akár le is tilthat. Még annak ellenére is, hogy vissza képes emlékezni rád. Ez viszont sokat elárul Őróla. De, akkor még mindig próbálkozhatsz a személyes megkereséssel. Ha igazán fontos neked Ő, akkor úgyis megteszed. De, persze kérdésként felmerülhet, hogy Te is vagy-e annyira fontos számára, mint Ő a te számodra. Ez meg majd akkor úgyis kiderül.

Ha valami fontos számodra, az idő tényezőt figyelembe se vedd. Van bőven időd. Ha csak nem vagy 60 év fölötti... mert akkor azért másként beszélnék és is.


AZ ERŐ legyen Veled!

2018. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!