Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti bírjátok a vékony...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti bírjátok a vékony csajokat? Mennyire tartjátok vonzónak?

Figyelt kérdés

Amúgy fiú vagyok csak kíváncsi vagyok :D Nézegettem erről kérdéseket,de gondoltam megkérdezem mástól is. Azért is vagyok kíváncsi, mert nekem eddig javarészt nem jöttek be egyáltalán,azok tetszenek a legjobban akik ha felül nem is olyan szélesek, a combon és a hátsón bőven van mit fogni,ezek ugye inkább kisebb növésűek,egy ilyennel voltam is együtt. Most viszont egy tényleg vékony csaj tetszett meg,kb. ő az első vékony aki tényleg úgy tetszik,hogy érzek is valamit mikor ránézek.

Szóval olyanokra gondolok ami tényleg elég deszka. Melle kisebb,hátsó jó formás de szintén kicsi,lábakról meg ne is beszéljünk :)

Nektek lehet ugyanolyan izgató és jó élmény egy kis ticsi-tacsi az ilyen csajokkal mint akár a fentebb említettekkel vagy a kettő közötti, a normál alakúnak mondhatóakkal?


2018. júl. 5. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a hülye kèrdèst, csak őket bírom😁
2018. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt nem értem. Ha a személyisége is pocsék akkor is bírnád?
2018. júl. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem úgy èrzem ,onnan is a normálisok ,ha pl egy teltebb lánnyal lennèk jobban nem kellene max baratkènt1#
2018. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mikor nézegettem hasonlók voltak :D

"Csak őket" "Ők tetszenek a legjobban"

2018. júl. 6. 00:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat okkk

Ha ez kell nekik akk ez van, ha neked meg ez akk ez.

Na és hány privatot kaptál? 50 megvolt?xd

2018. júl. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Rám ramirt 2 csinos csaj:)
2018. júl. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Deszkák testhezálló ruhában - ettől a látványtól mindig leesik az állam, szóval igen, nagyon bírom őket és vonzónak tartom.


De amúgy nem vagyok válogatós, nem csak és kizárólag erre a típusra bukok, be tudnak jönni nagyon más alkatúak is. Inkább az összhatás a fontos.

2018. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

én most nem tudom mért, de nagyon rájuk vagyok izgulva :D volt már átlagos, teltebb és vékony barátnőm is, de az elmult pár hónapba nagyon tetszenek

oké, eddig se voltak közömbösek

és persze nem csak a külsőt nézem, ugyan mindegy az hogy hogy néz ki, ha a személyisége nem tetszik

nekem a külső picit háttérbe szorul, én azt szeretem, ha megvan az összhang, jól elvagyunk, van közös téma :)

csak így lehet tartós párkapcsolat :)

2018. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem értelek titeket :D

Oké,először az arc számít,de hát azt is kell nézni,hogy legyen mit fogni :D

Már eleve ha valakinek egy f..sza combja van az is jól néz ki,ami nem túl duci és nem túl vékony

2018. júl. 6. 15:41
 10/11 anonim ***** válasza:

8as vagyok

számomra a személyisége fontosabb, mint az hogy legyen mit fogni

ha jól kijövünk és szép arcra és testre is, akkor mit számít az, hogy nincs hatalmas melle és nagy segge

a kissebb méretű fenék is lehet formás :)


kinek mi jön be, nekem tényleg tetszene és szívesen ismerkednék ilyen lányokal

amúgy 21/f

2018. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!