Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel borotváljam ott lent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel borotváljam ott lent? És a kicsi szőr zavarni fogja, vagy igénytelennek fog gondolni?

Figyelt kérdés
Ő az első fiú akivel komolyabb dolgot szeretnénk csinálni és eddig mindig kipattogott a borotvatol gyanta/epilátor kizárva. Félek hogy igénytelennek fog tartani.
2018. júl. 15. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem fog igénytelennek gondolni. A te döntésed rajtad múlik ha esetleg a srác kéri akkor borotváld le. De egyébként ha rendben tartod és nem olyan mint az őserdő akkor szerintem nincs gáz
2018. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ollóval vágd le viszonylag rövidre. Ne legyen őserdő hatása, és akkor szerintem oké. Amúgy én sem nagyon tudom, mit szeretnek a srácok.. :/
2018. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

hát, (fiu vok) ..


nekem a borotvátol elsore kipatog, és ha nem hagyom noni (folyamatosan (hetente vagom)) akk nem patog egyaltalan

2018. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
am, szerintem a szorosnel nincs roszabb :D 3-as de mindeki sajat maga dolga-am ha kettesebn vagytok kerdezd meg és max leesik neki h hol is jartok+valaszol
2018. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A "kicsi szőr" az egy gyilkos dolog, vigyázz vele! Rosszabb, mint a gyalu! Semmiképpen ne csinálj ilyet egy fiúval!


Ha nem tudod jól borotválni, akkor inkább vágd le ollóval rövidre, abból nem lesz baj.

2018. júl. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csillámponi2.0 válasza:
Èn a kèzi sarlót ajánlom.
2018. júl. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hülye válasz, de kérdezd meg tőle, hogy hogy szeretné. Szerintem nem fog kiröhögni, sőt, inkább figyelmesebbnek fog gondolni.
2018. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szerintem meg ez saját preferencia kérdése. én pl nem szeretem ha teljesen csupasz. és egyébként meg nem is egészséges [link]
2018. aug. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!