Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ocsmány arccal hogyan érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ocsmány arccal hogyan érdemes ismerkedni? Mit csináljak, hogy ne utasítsanak vissza a külsőm miatt a lányok?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%
Próbálkozz búvárszemüvegben a strandon.
2018. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
És biztos hogy mindenki számára "ocsmány" vagy csak te mondod annak.
2018. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem lenne fura, ha folyton rajtam lenne?
2018. júl. 17. 18:21
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
És biztos hogy mindenki számára "ocsmány" vagy csak te mondod annak.
2018. júl. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
2-4 ezt most nem értem. Mire gondolsz?
2018. júl. 17. 18:23
 6/22 anonim válasza:
42%
Én is ilyen helyzetben vagyok elhiheted hogy nagyon sz#r! De ha jószívű és bátor vagy akkor egyszer lesz csajod.
2018. júl. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy annyira ocsmány lennél. Én még olyan fiút nem láttam, akitől ránézésre undorodtam volna.
2018. júl. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%
gondolom ez még nem jutott eszedbe mert rondaként is fullos nő kéne, de mondjuk ismerkedj hasonlóan ocsmány arcú / dagadt nőkkel. azt nem érdekli a külsőd aki maga is ronda. és neked is el kellene fogadnod lassan hogy ne azt nézd, mert ha szép barátnőt akarsz az lehet az életbe nem fog összejönni.
2018. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
#7 akkor még nem láttad az "exemet" = azt aki nekem próbált udvarolni, alacsony, mintha éhezett volna olyan vékony, szemüveges, zsíros haj meg pofa, tele pattanással, és az a pici kerek fajta feje volt amit én magam részéről visszataszítónak találok, az egész gyerekről sütött a trehányság. mázlid van ha te még csak jóképű férfiakkal találkoztál.
2018. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

7.: Akkor lehet, hogy még nem láttál engem. Én egy olyan emberről sem tudok, akinek bejönnék.


8.: Úgy imádom ezeket a feltételezéseket. Képzeld, nem "fullos nőknél" próbálkozok.

2018. júl. 17. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!