Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk először is inkább most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk először is inkább most hozzátok tenném fel a kérdést?

Figyelt kérdés
szóval tegnap ráírtam srácra ésés beszélgettünk is de mondott valamit h mennie kell valami miatt és mondtam h okés bocsi h zavartalak , és azt mondta h dehogy zavartam. Szerintetek írni.fog még ? 😢 és az a helyzet h nagyon beleestem
2018. júl. 18. 00:43
 1/4 egyre ***** válasza:
100%
Van rá esély lehet tényleg dolga volt ilyen veled is előfordulhat nem kell kétségbe esni. De te is keresheted a sracot csak ne úgy mint egy megszállot.
2018. júl. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha behívta a matchmaking, akkor valóban mennie kellett
2018. júl. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Gáz,amit csinálsz
2018. júl. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi honnan a fenéből tudjuk, hogy fog-e irni? Nem látunk a fejébe. Várj 2 napot, ha addig nem jelentkezik, valoszinuleg annyira nem fogtad meg beszelgetes alatt, de ha meg nem akarod feladni ekkor, rairhatsz megint. Ha utana sem keres 2 nap után sem, ne eroltesd.
2018. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!