Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet beletörődni abba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet beletörődni abba, hogy örökre egyedül leszek? Akármennyire szeretném, nem megy sajnos.

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Miért lennél örökre egyedül? Ilyen dologba nem szabad beletörődni!
2018. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Bár akármit válaszolsz erre se idősebb se fiatalabb korban nem kell ebbe beletörődni. Lesz valakid idővel, ez tuti. :)
2018. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok és 19 éves.


Sajnos azért leszek örökre egyedül, mert elég rossz a külsőm és zárkózott is vagyok. Ha néha sikerül is 1-1 lánnyal beszélgetnem, akár heteken, hónapokon át, akkor sem fog tőlem barátságnál többet akarni.

2018. júl. 18. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Ismerős érzés, csak a másik oldalról. :( Én is próbálkoztam már nem egyszer netes ismerkedéssel, de eddig még semmi. Volt már akit szimpatikusnak találtam, mégsem tudtam annyira megbízni benne, hogy eljussunk a találkozóig... Túlságosan gátlásos vagyok.
2018. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon sokszor láttam már elég rosszul kinéző fiúkat nagyon jól kinéző lányokkal. Nem minden a külsőn múlik (mondjuk sajnos ez az amit a legtöbb ember elsőként lát és ez alapján ítélkezik), de egy nagyon jól kinéző srác is lehet belülről "egy nagy nulla".


Egyébként én 22 vagyok, soha nem volt még barátnőm, pedig nem nézek ki rosszul, csak egy csendesebb, visszahúzódóbb típus vagyok. Egyébként én szívesen elbeszélgetek bárkivel és szeretek új embereket megismerni, csak nehezen nyitok idegen emberek felé.


Az meglehet, hogy a külsődet alapjába véve nem tudod megváltoztatni (de persze azon is lehet változtatni, például sportolással), de ha leküzdöd a zárkózottságot és kedves vagy másokkal, akkor szerintem nem lesz probléma :)

2018. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg nem szabad hetekig, hónapokig húzni a dolgot. Ha tetszik a lány, akkor hívd el valahova és beszélgessetek (szerintem nyugodtan megmondhatod neki azt is, hogy nagyon szimpatikusnak találod és szeretnéd megismerni.) Ha egy ilyen meghívásra igent mond, akkor szerintem nincs mitől félned :)
2018. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam már ezen. Az a rohadt ösztön mindig megszólal, hogy gyerünk, ne add fel. De közben meg csupa csalódás ér, mert nem vagyok elég jó.
2018. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem szabad bele törődni, ilyen fiatalon pláne nem! Lassan 18 éves leszek és még nem volt semmilyen kapcsolatom. Ennek ugyan megvannak az okai, a szorongásom, a félénkségem, de bízom benne, hogy ezek idővel enyhülnek vagy ha nem is, valaki ezen tulajdonságaimmal együtt fog elfogadni. 17/L
2018. júl. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sablonosan hangzik ugyan, de a legtöbb hozzád hasonló korúnak eszébe jut ilyesmi. Nem szabad beletörődni, és bármilyen hihetetlen ebbe nem is lehet beletörődni. 19 éves vagy. Gondolom a korosztályodban látod, hogy ilyenkorra már a sokadik partnerükön vannak túl, de ettől még nem kell elkeseredni. Egyébként nagyon nehéz mostanság ismerkedni annak aki nem egy bulizós típus, főleg ha osztálytárssal/évfolyamtárssal vagy munkatárssal nem szívesen kezdene.

Meg kell találni a helyet, ahol a hozzád hasonlóak vannak. Akik visszahúzódóak, nem a nagy szájukkal keltik fel magukra a nők figyelmét. Sok ilyen lány van, aki valószínű a két kezét összetenné érted, csak nagy eséllyel ő is azon tűnődik hogy örökre egyedül marad :D

Szélsőséges eset a kedves szüleim példája, de elmondom. Édesapám 25 évesen jött össze édesanyámmal, aki akkor 20 éves volt. Mindkettőnek első volt a másik. 5 hónap ismeretség után megvolt az eljegyzés, rá 1 évre esküvő. Jelentem itt vagyok 21 évesen, ők pedig 23 éve házasok.

Pörögnek itt az események, nem kell félni :D Lehet váratlanul ér majd, de egyszer be fog következni.

21/L

2018. júl. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!