Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell csókolózni nyelvvel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni nyelvvel?

Figyelt kérdés

Először is: hogyha a partner a másik szájába bedugja a nyelvét, akkor annak mit kell csinálnia? Mármint a másiknak is át kell dugni a nyelvét vagy mit kell csinálni?

Nem igazán szeretem a nyelves csókot, de a fiú, akivel alakulóban vagyok kedvencének tartja, így szeretnék jobb lenni, mert már szimplán magamon érzem, hogy full bénán megy, nem jön ödztönösen.

Köszönöm előre is az értelmes, tartalmas válaszokat!



2018. júl. 18. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Gyakorolni kell. Nekünk a barátnőmel csak a nyelves csók számit annak :). A nem nyelves az puszi.. Egyébként csak át kell dugni, és nyalogatni a másik nyelvét, nem nehéz az :D
2018. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Szia ! Tapasztalatból beszélek, de előre mondom én olyan lánnyal csókolóztam akibe igazából nem voltam szerelmes, és így jártam vele. Nekem a nyelves csók néha jó volt (pl. erekcióm lett közben)és mindketten első kapcsolatunkban voltunk. Nem kell sokat gondolkozni, ez tényleg magától jön, azt csinálsz amit akarsz, én mindig csináltam valamit (pl. elhúztam a fejem és csak a kinyújtott nyelvek érintkeztek). -ne stresszelj rá, mozgasd a nyelved az övé körül, lassan majd később gyorsan is mehet. Ja és ne közvetlenül előtte rágózz, mert hidegek lesznek az ajkaid meg a nyelved a mentoltól :D
2018. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!