Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszelgessek vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszelgessek vele tobbet? Kicsit tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Most nyaron kezdtem el dolgozni a mekiben. Nagyon szeretem es jo a tarsasag is. Szoval itt talalkoztam egy fiuval aki elegge tetszik. Csak annyi a baj h eddig nem beszelgettunk sokat. Max. 10 mondat volt(a munkahelyi dolgokon kivul). Mikor elmegyek mellette mindig a szemdmbe nez es felhuzza a szemoldoket. Egyszer volt h beszelgettem valakivel es hatrafordultam es talalkozott a tekintetunk es gyorsan elkapta a fejet.

Amugy en 16 eves vagyok o pedig 19.



2018. júl. 18. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Kezdj el beszélgetni vele?
2018. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
legyél vagány.kérdez meg mosolyogva, hogy neked van barétnőd?aztén onnan a folytatás kettős leheet...ha nincs..hajrá...ha van, egyértelmű..amúgy ez csak egy kérdés lesz, lehet tudja majd, hogy miért tette fel a krdést..vagy nem...az a lényeg hogy te ebből mindig jól jösz ki..nincs kockázat...amúgy ha még pár hétig együtt lesztek..dolgoztok..minden kialakul magától..látni és tudni fogod a szitut
2018. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2018. júl. 18. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Hogy a mekibe is pasizni mennek, hihetetlen. Sehogy, elég már a pasik után kajtató csajokból.
2018. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!