Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy valaki kapcsolatban van, de közben fent van a Tinderen? Nem ismerkedik, csak húzogatja a profilokat jobbra balra.

Figyelt kérdés
Nem, nem én vagyok az :)

2018. júl. 19. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ja én se szoktam de egy haverom ugyan ezzel küzd, írjátok már le ez normális-e? és akkor elmondom neki.
2018. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, én is fent vagyok habár nem tinderen hanem badoon.
2018. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2018. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Furan fog hangzani, de ez egy szenvedely. Egy szokas. Ugyan olyan erzelmeket es hormonokat kepez az agyban mint barmely addiktiv dolog hasznalata. Pl a dohanyzas oromerzete, vagy akik az extrem sportokra vannak rakattanva, stb. Ez is egy kellemes erzessel tolti el az embert, uj kepek, uj arcok, ez jo, ez rossz, ez jobbra, ez balra, stb. Ez ha ugy vesszuk nem feltetlenul rossz, mivel.nem beszelget veluk, nem kezd kapcsolatot, nincs megcsalas. De maganak a szemelynek rossz, mert nem eppen egeszseges se a parkapcsolatanak, se maganak, hiszen ezzel szurja el a szabadidejet.

Ez szimplan megbeszeles es elhatarozas kerdese, hogy szeretne e ezen valtoztatni, vagy hogy a parjat zavarja e. En azert megprobalnek ezen valtoztatni :)

2018. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!