Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Skacok ti hogy mutatjátok ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok ti hogy mutatjátok ki a barátnőtöknek hogy komolyan szeretitek?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Még nem volt komoly kapcsolatom, de hátha tudok segíteni.

Nagyon figyelmesnek kell, hogy legyél felé. Kisebb gesztusokkal mutatsd neki, mennyire fontos neked. Adj jelzéseket, mind szavakban, mind érintésekben. Ajándékozd meg, mégha nem is nagy és drága cucokkal, de kedveskedj neki.

Egyszerűen mutatsd neki, hogy fontos számodra.

2018. júl. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
66%
Eltartom :) sztem ez eléggé jól kimutatja hogy szeretem....
2018. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Sehogy; nincs barátnőm
2018. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre az oldalra olyan kérdéseket kell kiírni, hogy miért nincs barátnőm nem azt, hogy már van és akkor mit kell tenni :D Egyébként sokféleképpen ki tudod mutatni, a legegyszerűbb a figyelmesség. Ha egyszer mond neked valamit és te emlékszel rá akkor azt szeretni fogja, hogy emlékszel rá és érzi, hogy fontos vagy neki és érdeklődsz. Nem tudom érthető-e? :DD Vagy megleped ajándékokkal, szervezel programokat, vele töltöd az idődet ilyesmik, millió módja van.
2018. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
17 évesen még nem tartom el xD 18 évesen ha velem lakik akkor fifti fifti szálljon be a közösbe ha kijárta a sulit. Tudom tudom ide a mért nem áll fel a kukim kérdések illenek :( . De ő az első igazi szerelmem figyelmes vagyok stb. Érdekelt van e valami + tipp esetleg 😊
2018. júl. 20. 15:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Elviszem helyekre, meglepem apróságokkal, napi kapcsolatban vagyok vele, figyelek rá, megnyílok neki, őszinte vagyok vele, nem bántom meg, sok időt töltök vele....

Akit nem veszek komolyan csak megdugom pár sör után kb. aztán lemorzsolódik előbb-utóbb úgy is. Meg nyilván nem is érdekel annyira.

(Amiket az elején írtam nyilván az udvarlási/ismerkedési fázis után jönnek)

2020. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!