Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet valahol találkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahol találkozni énekes sráccokkal?

Figyelt kérdés

Szerintetek hol lehetne találkozni olyan 15-17 éves fiúkkal akik tudnak énekelni?


Zenei sulit nagyon nem tudok a közelemben pedig kíváncsi vagyok milyen lenne egy énekes fiúval együtt lenni.


2018. júl. 20. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Na ez gáz
2018. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerdezgess random sracokat hogy tudnak e enekelni 😃
2018. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Min változtat az, ha énekel a srác? :D Maximum annyival lenne másabb, hogy tudna neked otthon koncertezni, de attól még ugyanúgy lehet tapló valaki, hogy jó a hangja. Egy ideig én is azt hittem, hogy minden rocker jóarc, de aztán rá kellett jönnöm, hogy ez korántsem így van. Jó lenne, ha ezt a tévhitedet félretennéd, és úgy próbálnál ismerkedni, mert ezzel csak a saját dolgodat nehezíted meg. Azt én értem, hogy mindenkinek van egy zsánere, de ez már mégiscsak túlzás. :D
2018. júl. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet :) Én is énekelek meg hangszereken játszom.
2018. júl. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de egyébként volt már kapcsolatom és kifejezetten egyik srácc sem volt énekes. Csak kíváncsi vagyok egy olyan sráccal milyen lenne. Ez nem jelenti azt hogy másra nem is vagyok nyitott.
2018. júl. 21. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!