Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A messengeren nem lehet eltüntetni a becenevet, hogy ne lássa a másik?

Egy lányról van szó, aki átvert és egyszercsak nem írt, és a beceneve úgy maradt. Nem akarom, hogy lássa, hogy még foglalkozom vele, de az is zavar, hogy még ott van az a különleges becenév.

Keress kérdéseket hasonló témában: becenév

2018. júl. 22. 13:01  Privát üzenet  

A válaszok

Nem lehet. Én azt javaslom, ha már nem/ ritkán beszéltek inkább archiváld a beszélgetést. Arról ő nem tud, te meg nem fogod látni a beszélgetések közt.

(megnézni meg fogod tudni, de csak akkor ha rákeresel messengerben a nevére)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. júl. 22. 13:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké! Köszi szépen!! :D

# 2/3Időpont 2018. júl. 22. 13:08 Privát üzenet

Jaj, Dani nem átvertelek, csak rohadt idegesítő voltál...

Egyébként töröld az egész beszélgetést és annyi.

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. júl. 22. 23:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha törlöm vkivel a beszélgetést magamnál messengeren, akkor csak nálam tűnik el a beszélgetés vagy a másik félnél is?
Ha facebook messengeren megjelölök egy üzenetet olvasatlanként akkor a másik személynek úgy mutatja hogy még "nem láttam"?
Ha hívunk valakit messengeren s azt jelzi, hogy másik hívásban van, akkor jelentheti azt is hogy a mobilon beszél valakivel s nem a messengeren?
Ha letörlöm a Facebook messengeren a teljes chatelésünket, akkor a másik félnél is automatikusan letörlődik az egész beszélgetés? Kap értesítést arról, hogy letöröltem az egész beszélgetést?
Mit jelent "XY egy másik hivásban van" messengeren?
Mit tegyek? Másik iskolába megyék de az előző sulimba volt egy fiú aki totál bejön. És úgy érzem én is neki. De nem merek rá írni messengeren.

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!