Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Letöltöttük poénból a barátaimmal a tindert, és találtam is egy nagyon jó beszélgető partnert, nagyon sok mindenben hasonlítunk, mindemellett intelligens is a srác. Nem gondoltam volna hogy ezen az oldalon létezik ilyen.

Nyilván nem voltak nagy reményeim, ugyanis messze (de nem annyira)lakunk egymástól, viszont sokat járok oda ahol ő lakik. Meg is beszéltünk egy talit, egész hamar, de már napok óta nem ír.

Mire jó ez? Egyszerűen csak szimpla hülyítés?

Miért nem lehet megmondani a másiknak hogy mégse akarok találkozni és kész?


Többször utalt arra, hogy tetszik neki a személyiségem, csak konkrétat nem akarok leírni a felismerhetőség miatt. Egyébként ma lenne a tali, és nem írt egy szót se napok óta, én írtam hogy akkor amúgy ma ráérek...


Vélemények?



Nyilván ha nem lesz ebből semmi nem fogok ezen rágódni, csak sajnálom hogy még az értelmesnek hitt emberek is ezt csinálják.



2018. júl. 24. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor beszélgessünk mi poénból, hátha összejön.

Amúgy igen, hülyít vagy több lányt "tart" egyszerre.

2018. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted TINDEREN csak te vagy az egyetlen lány neki? Rengeteg csajjal beszél és gondolom nem te voltál a befutó, mással összejött és hanyagolja az app-ot evvan
2018. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, ma estére ez bebizonyosodott, ugyanis nem válaszolt messengeren, tinderen is szétvált.

Gondolom más lehet a képben, nem is érdekel, csak nem értem hogy minek akkor az értelmes beszélgetés napokig, hajnalok, és hülyíteni a másikat. Legalább mondaná meg az igazat, az is jobb lett volna.

2018. júl. 24. 21:50
 4/5 Roflkopter ***** válasza:
A fiúk nagyrésze csak szex partnert keres, ha levette végül abból, ahogyan beszélgetettek, hogy ez veled esélytelen úgy döntött hogy felesleges nálad erőlködnie
2018. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat en fiukent tudok nyilatkozni sokkal tobb lany probal inkabb kioldalazni, hogy most mas dolga van holott nincs es nem nemet mond pedig egyszerubb lenne. Van ilyen de szerintem legalabbis nekem eddig csak szemelyesen sikerult ugy elhivnom egy lanyt hogy el is jojjon. Lanyoknal nem tudom ez hogy megy azt tanacsolom hogy barataiddal hb-be jarj es ott ha az egyik sracnak megtetszel el fog hivni. (baratnomet is egy ilyen hbn hivtam el es most mar lassan egy eve egyutt vagyunk)
2020. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!