Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá snapen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá snapen?

Figyelt kérdés

Van egy 15-16 éves lány aki tetszik nekem, de én se ismerem és Ő se engem csak annyit tudok róla h egy városban lakuk.


16F



2018. júl. 28. 02:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, mekkora az esélye annak hogy összefutunk egy ekkora városban.
2018. júl. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pár napig csak kérdezd meg milyen napja volt, hogy van. Meg barmit ami eszedbe jut. Volt-e nyaralni a nyáron, ha volt, milyen volt? Stb..stb... miután eltelt ez a pár nap, nyugodtan mondd el neki, hogy szívesen megismernéd őt. Aztán szerintem már simán fog menni. :) 16/L
2018. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, esetleg ha ugyanabba a középsuliba jártok, akkor egyszerűbb lesz majd ismerkedni szeptemberben.

Írj rá nyugodtan, kérdezd meg hogy hogy telik a nyáriszünet, és hogy volt-e valahol a nyáron.

Nem tudom hogy honnan ismerted meg, de azt is felhozhatod, hogy szia, láttalak (ahol megismerted) és szimpatikusnak tűntél. Aztán így tuti fog válaszolni.:)

Sok sikert!

2018. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Snapet küldj neki ne írj sokszor küldesz neki egy idő után elkezd visszaküldeni te is olyanok jüldj amit a barátaidnak is szoktál ha már van ugy 5-6 tűzetek elkezdhetsz válaszolni vagy rákérdezmi a snapjeire vagy a storyaira
2018. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es vok ne írj snapen mert annak az a lényege hogy jépet küldj és ha ilyen oldalon ráírsz hogy szia mizu vagy milyen volt a napod egyből levágja hogy mit akarsz pláne hogy full ideg írj privátot ha még kérdésed lenne
2018. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, ha csak képeket küld a srác, a lány csak azt fogja hinni hogy “na ez is egy ismeretlen, aki képeket küld” legalábbis én ezt szoktam hinni.

Persze nem hülyeség amit írsz, de nem feltétlen kell olyan képeket küldeni neki amit a haveroknak.

Az viszont tényleg jó ötlet, hogy válaszolgass a napjára (mystory) vagy a képeire amit küld.:)

(#3as voltam.)

2018. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És ha nem akarok napokat várni akkor mit tegyek? Amiket küldök neki snapeket azokat megnyitja, tegnap éjjel 1kor rakott sztoryba egy olyat h valaki jön-e beszélgetni? Csak pont nem értem rá és reggel nyitottam meg..:D Szval azt felvessem neki esetleg h érvényes-e még? V vlmi más rövidebb és müködő ötletek vannak?
2018. júl. 31. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!