Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, miért mondjátok azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, miért mondjátok azt, hogy szűz lányokat szeretnétek, amikor nem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki más, de nem erről van szó. 18 éves vagyok, szűz, és sosem éreztem ezt aggályomnak. (Még nem volt senkim, csak csókolóztam pár fiúval.) Mégis úgy érzem, hogy amikor megtudják, hiszen nem titkolom, nem szégyellem, akkor máshogy állnak hozzám. Pedig sosem kerítettem nagy ügyet ebből, valakinek félreérthetetlenül tudtára is adtam, hogy elkezdeném vele a tapasztalatszerzést, noha nem rögtön adnám oda magam, hanem másképp, értitek. Olyan, mintha visszafogta volna az, hogy rám majd várnia kell. Van köztetek olyan, aki tényleg várna?

2018. júl. 29. 17:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Ilyet csak a szűz fiúk mondanak, akarnak.
2018. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%

Én már hova várjak így 30+?

Én szexet akarok, és ha hónapokat, vagy éveket kell várni, akkor nem egymást keressük.

2018. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Gonosz lesz, de szerintem szimplán nem érsz meg neki annyi várakozást :/ Magyarul nem szeret igazán...
2018. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
én várok
2018. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
22%
#4 "Várj, míg felkel majd a Nap!" :)
2018. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
azért írtam :)
2018. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#3 tudom, hogy nem szeret, még csak ismerkedtünk.

#5 még ha a véleményedet leírod oké, de 30+ minek jössz a tini párkapcsolatok témába trollkodni? :)

2018. júl. 29. 17:34
 8/24 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem tudnak mit kezdeni a helyzettel... Mintha

"félnének" ha egy lány még szűz. Itt derül ki, hogy ki a szájhős és ki nem :D


Ui.: Csak, hogy ne egy feminista csajnak gondoljatok...


18/f

2018. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
12%
Valószínűleg abba az ordas hibába estél bele, hogy túlzottan játszod a nehezen kaphatót, amikor alapból nehezen akarható vagy.
2018. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%

Pár hónapot várnék rád ha tetszel.

Ha már fél év alatt se tudod eldönteni mit akarsz,az már gáz,és undorító hogy húzod csak a pasi idejét.

2018. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!