Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy az osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy az osztálytársaim ne levegőként kezeljenek?

Figyelt kérdés

Minden rendben volt egész évben, tök jóba voltam mindenkivel.

Utolso két hónapban kezdődött ez az egész. Hiányoztam pár napot, es teljesen ok nélkul az osztálycsoportban (azaz az osztaly ket reszre van osztva es a mi “fél” osztály csoportunkban) két lány teljesen kifigurázott, névtelenül. Teljesen eám lehetett ismerni. Ezzel indult. Nem értettem.

Azután senki sem törődött velem a csoporton belül, és kezdtem összeomlani. Egyedül ültem órákon, szünetekben vergődtem magamban. Teljesen visszahúzódóvá váltam az utóbbi isőben, mert az exem átvágott, és még az osztálytársak is rátettek egy lapáttal.

Utolsó nap a kifigurázó lánnyal megbeszéltük, minden oké, és írogatunk is, viszont úgy érzem még ígyis magamra vagyok hagyatkozva...

mit tehetnék?

Kollegista vagyok, ott is mindenkivel jóba vagyok, és ahol lakok ott os, és ahova régen ált.iskbe jártam ott is mindenkivel jó viszonyt ápolok. Rengeteg barátom van, sosem éreztem magam ilyen helyzetben. Mit tehetnék???


Az értelmes, nem bántó válaszokat előre megköszönném.

16/L



2018. júl. 29. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát biztos lesz jobb is.

Szerintem menj másik suliba és ismerkedj másokkal.

2018. júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, ők egy senkik, akik hamarosan eltűnnek az életedből.
2018. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!