Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen témákról beszéljünk h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákról beszéljünk h közelebb kerüljünk egymáshoz?

Figyelt kérdés

Van egy 15éves lány aki 3hete szakított fél éves kapcsolatból és közös barátaink ajánlottak egymásnak tegnap reggel és azóta beszélgetünk. Úgy tűnt nekem mint ha már randizni is akarna, 1-2 jel miatt. Először én még pár napig beszélgetni akarok vele aztán max a hétvégén elhívni, milyen témákat ajánlotok amivel úgymond közelebb kerülhetnénk egymáshoz?

16F



2018. júl. 30. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mik a céljai, mi az érdeklődési köre, szerinte milyen a jó kapcsolat, mi az amire vágyik stb
2018. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tobb modja vam hogy kozelebbkerulj valakihez ez emberfuggo.


Itt van par pelda hogy szerintem hogy tudsz hozza kozelebb kerulni


~viccelodj vele sokat alakuljon ki valamilyen belso poen amin egyutt nevethettek

~meseljetek egymasnak torteneteket sztoryzgassatok ezzel egyreszt jobban megismeritek egymast es egymasra hangolodtok masreszt ha ki is fogytok a temabol ezzel mindig elo lehet allni

~ este mindenki sokkal konnyebbem beszel es megnyilvanul akar kicsit melyebb temaval kapcsolatban is szoval szerintem ekkor a legjobb olyan dolgokrol beszelni ami egy kicsit komolyabb es fontosabb

~csinaljatok valami olyat amit a masik szeret lehet ez kisebb dolog is mint pl megnezed a masik kedvenc filmjet vagy barmi ilyesmi mert ezzel is kozelebb kerulsz hozza es megtudod milyen az izlese illetve megegy tema amirol beszelgethettek

~neha az is kozelebb visz a masikhoz ha valamirol egy kicsit veszekedtek vagy vitatkoztok ha mondjul el ter a velemenyetek akkor egy jo kis eszmecseret folytattok meghallgatjatok a masik velemenyet indokait es hogy mit mier tigy gondol



Remelem valamennyit tudtam segitenii::))

2018. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!