Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek a lányhoz?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a lányhoz? Hogy szólítsam meg? 16F

Figyelt kérdés

Táborban vagyok és megtetszett egy lány.

Csoportokba osztottak minket és vele vagyok egy csoportban. Bár néha azért nem merek odamenni, mert a többi lánnyal vannak, de nem tudom mit is kéne mondanom neki. Egyszer elhagyta a kulcsát, megtaláltam és visszavittem neki, és látszólag örült neki. Meg tegnap odajött este hozzám, megkérdezett engem a programról.


Arra gondoltam, ha egyedül lesz, akkor odamegyek hozzá, és megkérdezem, hogy Lenne kedved beszélgetni velem?

Vagy hogy kérdezzem meg finoman, hogybszeretnék közelebb kerülni hozzá? Szép hangja van és már megdicsértem őt ezért.


Köszönöm előre is a tanácsokat!



2018. aug. 1. 08:19
1 2
 1/11 AllorX válasza:
100%

pont ugyan ilyen helyzetben voltam két éve (közel szó szerint)

ha akkor akarsz odamenni hozzá akkor próbáld meg úgy időzíteni hogy ne akkor menj oda amikor látszik hogy egyedül akar lenni vagy akkor is odamehetsz csak akkor se totál direkbe. mondhatsz oltári nagy baromságot és hogy ha nem azonnal elmegy hanem rádnéz egy WTF nézéssel akkor jó esélyed van (én ilyenkor totál természetes előtte adok hangot annak hogy nem terveztem ekkor baromságot mondani ez általában bejön) onnastól arra kell figyelned hogy egy ideig ne menj bele komoly témába csak hogyha nagyon erőlteti és ha a tábor végéig aktívan viszelkedsz (pl ha a barátmői korében van akkor kösuönj mindőjüknek ehyszerre egy sziasztokkal vagy akármi de csak rá nézel) akkor van esélyed egy telefonszámra vagy hasonlóra mondjuk nem tudom milyen tábor ha olyan hogy az ország minden részéből jönnek. csak bátran és ha az első pár próbálkozásnal ott marad hogy megnézze mit akarsz akkor megy majd az egész magától

2018. aug. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

De szép is a tábori szerelem...:)

Szerintem csak viselkedj lazán, ülj mellé kajánál, vagy nem tudom, és dobj fel egy érdekes témát, ami esetleg őt is érdekli.

Kérdezgesd, hogy milyen zenéket szeret, mi a hobbija stb, de azért ne legyen interjú-hatása se. Ha látod, hogy ő nem kérdezget, akkor ne erőltesd. Ha pedig látod, hogy ő is érdeklődik, akkor evezhetsz mélyebbre. Például megkérdezed, van-e barátja, és ide terelődik a téma.

Sok sikert, majd írd meg, mi lett!:)

2018. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a hasznos válaszokat, holnap megpróbálom beteljesíteni ezeket.


Másrészt ma annyi történt, hogy most este elmentem vele meg egy másik gyerekkel biliárdozni és pinpongozni. És nagyon jó volt, amikor leesett a labda.érte mentem és odaadtam, meg próbálkoztam apró dolgokkal kedveskedni neki. Odamentem modt este hozzá és megkérdeztem, hogy holnap van e kedbve fallabdázni velem? Azt mondta Jó.


Elmondjam neki, hogy szimpatikus nekem és szeretném jobban megismerni? Milyen körülmények között tudnám ezt legjobban megtenni?


Köszönöm előre is a tanácsokat!

2018. aug. 1. 22:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, ne parázd túl a dolgot (#2-es vagyok, amúgy).

Te vagy a fiú, neked kell határozottnak lenned, de közben lazának is. Ha annyira el akarod mondani neki ezt így, hogy szimpatikus neked, akkor azt viccelődve kezdd. Ne vedd véresen komolyan, az úgy halál ciki lesz... Nem a kezét fogod megkérni. Csak úgy lazán, mellesleg, dobd oda neki, hogy "amúgy szimpi vagy". vagy nem tudom.

2018. aug. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt semmiképpen ne kérdezd meg, hogy szeretnél-e beszélgetni velem, hanem kezdjél el beszélgetni. Hogy érzed itt magad, mit fogunk holnap csinálni, szeretné, ha veled csinálhatnám ezt vagy azt a programot. Jó, hogy megdicsérted a hangját. Csak beszélgess olyan dolgokról, amik téged foglalkoztatnak, vajon ő is ugyanúgy látja-e a dolgokat.
2018. aug. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Este elmesélem mire jutottam. Amúgy van egy ötletem, hogy hogy tudnék vele beszélgetni. Majd ha a medencénél leszünk és nem fog úszni, akkor majd a napágyához odaülök, ha nem zavarom és úgy beszélgethetnék vele.
2018. aug. 2. 08:45
 7/11 A kérdező kommentje:

Mai nap semmi hasznosra sajnos nem jutottam, és úgy érzem elrontottam az egészet, mivel már ma másik fickóval járkált a lány.

Amúgy sem érdemelném meg, mert túl szép volt hozzám.

Egy szóval szerintem abba kéne hagynom a keresést a lányoknak. Szerintetek? Jól döntök így?

2018. aug. 2. 22:20
 8/11 anonim válasza:

kedves kérdező!

ha a lány egy barátkozósabb típus, akkor számíthatsz arra, hogy más fiúkkal lógjon--de ez ne vegye el az önbizalmad!:) barátkozz tovább vele, de ne nyomulj túlságosan, egy lánynak sem tetszik ha túlzásba viszik ezt. mindenesetre sok szerencsét kívánok most is és a továbbiakban is!

emellett, milyen táborban vagy, ha megtudhatnám?:D a táborok, ahova én megyek egyáltalán nem ilyenek, majd' dobtam egy fejest a medence és napágyak hallatán! ha a társaság is olyan jó, a jövő évben szívesen elmennék!=))

2018. aug. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hu jo regi kerdes de tenyleg ha mar kiemelted ez milyen tabor?
2019. máj. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Angol tábor Kecskeméten. Nagyon jó volt.
2019. máj. 21. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!