Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak rá arra a lányra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá arra a lányra, akinek tetszem? 16/F

Figyelt kérdés

Pár napja rámírt a húgom egyik távolabbi barátnője.

-Szia,-mizu... stb.

Beléptem a tesóm messengerébe és láttam a beszélgetéseikben, hogy eléggé rám van állva a csaj.

Érdeklődött rólam, kérte az elérhetőségem, hogy be tudjon jelölni, és írta, hogy szerinte nem tetszik nekem...stb.

Közben elég szép csaj.

Egyik nap rámírt és akkor beszélgettünk kicsit, de nem igazán sokat.

Viszont fura módon 2 napja nem ír nekem semmit, pedig várnám.(de a tesomtól tegnap megkérdezte, hogy vagyok) de nem értem, hogy miért nem rám írt.

Szívesen ráírnék, csak nem igazán tudom hogy.

Nem gáz, ha egy csaj egyik nap rádír(majd kideríted, hogy tetszel neki)és pár nap múlva ráírogatsz?

Ez valahogy kínos nekem.

Vagy, hogy intézzem el, hogy újra beszélgessünk.



2018. aug. 5. 23:50
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ha hirtelen elkezdenél vele írogatni, akkor kiderülne, hogy láttad amit a tesódnak írt és valószínűleg nem nézné jó szemmel. Ha te is csak annyit írsz rá, hogy "szia mizu?", akkor szerintem nem lenne annyira feltűnő. Viszont nem tudom, hogy mit akarsz: hogy úgymond a csajod legyen, vagy megmondani neki finoman, hogy neked nem jön be annyira. Ha az elsőt, akkor utalhatsz pl. arra, hogy tetszik neked, ezzel növelve az önbizalmát / bátorságát, és talán egy nap elmondaná neked.
2018. aug. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy kicsit tedd félre a kusza gondolataidat, és csak szimplán írjál rá. Ha tetszel neki, valószínűleg ő is várja, hogy írjál neki, hogy elhívd valahova, stb. Ritka ha egy lány kezdeményez, élj vele és ismerd meg! :)


Amúgy meg bárhogy ráírhatsz. Ha nem egyszavas válaszokat ad a kérdésekre, akkor szinte bármiről el lehet beszélgetni a másikkal órákig..

2018. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván azért nem ír, mert az első alkalommal nem úgy beszéltél/írogattál vele, ahogy Ő az elvárta volna. Ilyenkor az a teendő, hogy te írsz rá. Mondjuk ezt:

-Hello, miújság veled, hogy telt a napod?

Akkor azt fogja gondolni, hogy érdekled és mégsem volt hiábavaló, hogy rádírt először. Kezdj el vele beszélgetni, bókolj neki, tehát FINOMAN tudasd vele, hogy tetszik neked. Ennyi.

17/F

2018. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!