Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bizonyítsam be egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be egy lánynak, hogy én nem olyan vagyok mint az átlagos pasik?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel mostanában beszélek facebookon. Szimpaikus de még nagyon az elején vagyunk és félek, hogy olyannak tart majd mint a kortársaimat. És attól is, hogy nem keltettem fel eléggé a figyelmét vagy hanyagolni fog ha mihamarabb nem hiszi el, hogy én tényleg nem vagyok olyan és nem csak arra megyek, hogy megfektessem. Nagyon szimpatikus megszeretném közelebbről ismerni de nem tudom vevő-e erre. Nem tudom én bejövök-e neki, én se mondtam még neki, hogy ennyire bejön és megakarom jobban ismerni. Még iszonyú friss. De mondtam neki, hogy én máshogy vélekedem és nem tartom magam olyannak mint amilyenek a kortársaim (Ez tényleg így van egyébként nem csak valami kamu duma) Most lehet beképzeltnek fogtok gondolni, de én tényleg jófej, figyelmes, törődő és hűséges vagyok. Csomó jó tulajdonság és szerintem ő most pont ilyen fiúra vágyik. De félek a sok kudarc és rossz tapasztalatok miatt nem fog rám sok időt fordítani, ritkán ír.

Nem tudom meddig fog még írni félek, hogy elvesztem. Eközben szerintem jókat beszélgetünk és sokban hasonlítunk szóval még megvan a téma is meg minden. De valahogy tudatni akarom, hogy nem vagyok olyan és, hogy én ezt nagyon komolyan gondolom.

Mert ugye ki hinné el ha egy idegen face azt mondja ő nem olyan és ő komolyan gondolja ha valamit mond az tényleg úgy van. Senki sem hinné el főleg ilyen rövid idő után. Hogyan érhetem el, hogy bízzon bennem és higgyen nekem? Mert élőben tudom érezné, hogy komolyan gondolom de odáig el se fogunk jutni ha előbb nem fogom meg valamivel.

Tényleg nagyon más vagyok és senki sem hiszi el, mindenki úgy van vele leírni könnyű és csak hülyít mint minden pasi és csak arra megy nem is érdeklem őt. De miután megismer valaki ő tudja és érzi, hogy komolyan gondolom és sokkal másabb vagyok miután valakit közel engedtem magamhoz és kölcsönös a bizalom és az érzések.

Szóval mit tegyek? Hogyan bizonyíthatnék neki? Ha sokat beszélünk nyilván lefog neki esni de félek, hogy nem fogtam meg eléggé, mert ritkán ír (nem tudom van e dolga elvileg van de mivel még friss szerintem csak nem akar velem beszélni mert olyannak hisz) Néha amikor ír akkor kéne valahogy úgy megfognom, hogy legközelebb is megnyissa a beszélgetésemet, valamivel amivel éreztetem vele hogy én ilyen vagyok! Remélem érthető és tudtok segíteni :) Komoly válaszokat várok, köszönöm!


18/F



2018. aug. 6. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi betűt még a király se látott:O
2018. aug. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak több lenne a hozzád hasonló fiú. :D
2018. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én is hozzád hasonló vagyok kedves kérdező, annyit tudok javasolni, hogy legyél vele kedves, beszélgess vele sokat, és néha-néha aranyosan bókolj neki. Ne a külsejére utalj, hanem a belső tulajdonságaira. Nekem bevált :)
2018. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Mostanában semmibe nézik a lányok ha normális vagy ugyhogy légy tahó és a nyakadba ugrik.

Mindenhol ezt látom amilyen suttyón viselkedik a srác a csaj annál jobban rákattan.

Hozzátenném még hogy nem értem ezt a logikát de ez van ez működik.

19/F

2018. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A #2 és #3 hozzászólónak nagyon szépen köszönöm a hozzászólást. Főleg a 3asnak nagyon sokat segítettél most külön köszönet, szerintem ez működhet, apróbb bókok olyan dolgokért minthogy visszakérdezett vagy elmondott olyat amit másnak nem mondana.. ezekért megdícsérem és mondok róla szépeket akkor talán jobban megkedvel(persze adagolva nem akarok olyan nyálas lenni)

Neked #4 es hát mit is mondjak.. Pont a tefajtád és az a viselkedés amit írtál amiatt szenvedek és lehet el is vesztem a lányt akit imádok ha nem győzöm meg róla, hogy nem vagyok ilyen. Volt tapasztalata ilyen sráccal és azt mondta soha többet. Ezért nem akarom hogy ilyennek képzeljen el. Igen bejön ez a tahó módszer 1x max 1 hónapra. De én nem ilyet keresek köszönöm :)

2018. aug. 6. 23:42
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Milyen én fajtám? Csak elmondtam hogy mindenhol ez megy az értwlmességet nem értékelik.
2018. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert de tapasztalatból mondom hogy instant és örök friendzone.
2018. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok, bókolgass neki, és éreztesd vele, hogy szereted. Meg ne legyél vele tahó, ha okos megbecsüli, hogy ilyen fiúnak kell.
2018. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!