Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak le akar velem fekudni,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak le akar velem fekudni, vagy tenyleg erdeklem?

Figyelt kérdés

Van egy srac, neten ismertem meg, par napot beszeltunk, kb 10 percre lakunk egymastol, igy talalkoztunk, nagyon jol elvoltunk, tudtunk normalisan beszelni, szinte kinos csond is alig volt, normalisnak tunt eddig

Miutan talalkoztunk este beszeltunk, es rakerdezett hogy szuz e vagyok meg

Ez mit jelent? Akkor csak azt akarja?

17/l. 19/f.



2018. aug. 8. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lehet tudni.
2018. aug. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban én is sűrűn megkérdeztem ezt a lányoktól. Nem azért mert le akartam feküdni a kedvesemmel hanem mert nagyon tetszett és tisztába akartam lenni a dolgokkal.
2018. aug. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. lehetőség: elég érett a dologhoz és megbizonyosodik, hogy szükséges e rávezetnie a dolgokra később, hogy ne érjen lelki sérülés.

2. lehetőség: semmi célja nincs, csak intimebb témára akarta terelni a szót.

3. lehetőség: betegesen féltékeny és nem igen akar "használt" nővel kezdeni (találkoztam ilyennel, de elég valószinütlen hogy ez)

4. lehetőség: csak azt akarja

5. lehetőség: lehet ő maga is tapasztalatlan és nem szeretne egy tapasztaltabbal


de valójában ebből nem lehet tudni XD

2018. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mit csinaljak, hogy megtudjam mi a celja? Akar ha talalkozunk, vagy neten
2018. aug. 8. 01:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire hamar rákérdezett valószínűleg csak ennyit akar és jó pofát vág hozzá
2018. aug. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ebben semmi gáz nincs, az exem is megkèrdezte, 7 hónapot voltunk együtt, ès nem feküdtünk le. Egyszerűen nem èreztem azt, amit kellett volna. Ő már nem volt szűz, akkor egyèbkènt.

Ez mèg nem jelent semmit.

2018. aug. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak dugni akar. Hagyd a fenébe.
2018. aug. 8. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is volt hogy megkérdeztem első randin, nem azért mert lefektetni akartam a lányt, hanem hogy hogy álljak hozzá. Ha szűz nyilván lassabbra kell venni a dolgokat.
2018. aug. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
be akarja nyomni a lompost tövig
2018. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
beléd akar élvezni,minden pasi erre megy és ez jó!
2018. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!