Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos, jó a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos, jó a fiuknak elvenni egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy illetlen és hülye kérdés, de én személy szerint nem értem, miért olyan nagy és "dicső" dolog elvenni egy lány szüzességét? Aki érti, vagy tudja, esetleg fiú, és válaszol, azt megköszönöm. L.
2018. aug. 9. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Fiatal vagy még.. gondolom azért se írtál kort. Majd megérted ha itt lesz az ideje, hogy miért jó és fontos az a bizonyos első alkalom.
2018. aug. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Pedig van benne logika,és egyszerű is.Jobb ha tudom a csajról hogy én vagyok neki az első,én velem veszíti el,nekem tartogatta magát,más nem nyúlt még hozzá(finoman fogalmaztam).Olyan mint a kindertojás.. Ha kibontja más helyetted,az már nem meglepetés,viszont ha te magad bontod ki,akkor várod hogy mi is rejlik benne 😂😂😂😂(tudom hogy xar hasonlat) 😂😂😂😂😂😂😂
2018. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább te írd le a tipped üziben.
2018. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 GyakoriSzellem válasza:
87%

18/F


Csak a szubjektív, személyes véleményemet tudom el mondani, más fiúk nevében nem tudok nyilatkozni.


Számomra egy kapcsolatban az, hogyha a lány megengedi, hogy elvegyem a szüzességét a teljes és abszolút bizalmat jelenti. Én azért érzem olyan (ahogy te is fogalmaztál) "dicsőn" magam mert tudom, hogyha ezt megtehetem neki, akkor a kapcsolatunk mély. (Ez persze mind a normális csajokra vonatkozik akik nem fekszenek le fűvel, fával, kard-virággal)

2018. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4. válaszoló tökéletesen leírta! Én még azt tudnám hozzá tenni, hogy jó érzés lesz, ha ezért 'megküzdesz' és utána meglesz neked az alkalmad az első szeretkezésetekre.☺
2018. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!