Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem megy a kezdemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem megy a kezdeményezés. Ötletek, tippek, akármi?

Figyelt kérdés

Szóval 19 éves vagyok, nyilván szeretnék barátnőt, egyértelmű.

Nem tartom magam se csúnyának, semmi ilyesmiről szó nincs, egyszerűen csak nem tudom mit mondjak nekik.

Adódott pl a mai helyzet, hogy egy élményfürdőben láttam egy igen-igen szimpatikus, velem szerintem egy korosztályban lévő leanyzót, aki valszeg a családjával volt. Ilyen helyzetben mégis mi a bubanatos kutya fajat mondjak?

Oda megyek család elé, hogy csókolom xy vagyok, tetszik a lányuk, stb stb?! Nyilván hülyén hangzik, és hülyeség is.

Egyszer láttam talán kettesben a nővérével/barátnőjével (korunkbeli lány), de akkor is mit mondhattam volna? Vajon működik az őszinteség? Azaz ha úgy megyek oda, hogy xy vagyok, szimpatikusnak talállak, megkérdezhetem hogy hívnak? Mert ennél nem jutott jobb az eszembe. Aztán igazából mire ezt a rettentő bonyolultságú mondatot kieszeltem, már együtt volt a család ismét.

(Igazából bennem volt, hogy 1x élünk, meg úgyse találkoznánk valszeg többet ha nemet mond, deee valahogy még se tudtam megtenni.)


Nem akarok tipikus elkeseredett, nőket hibáztato balf$znak tűnni, csak jól esne egy-két bátorító szó, illetve tanács/tipp vagy akármi.

Köszi szépen!


(Írásjelek összevisszaságáért elnézést, telefonnal írtam, nem figyelve ezekre.)



2018. aug. 10. 21:37
 1/8 sunyi vakond ***** válasza:

az már jó hogy eszedbe jutott: "ha nemet mond úgysem találkoztok többet"

annál nagyobb dolog nem történhet hogy azt mondja nem.

akkor jöhet gy másik aki talán azt mondja igen.

ha mégsem ott a roszlányok weboldal :D

2018. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De valahogy még se tettem meg, mert fogalmam nincs miért. Rosszlanyokat passzolnam, nem a szex (lett volna) a cél.
2018. aug. 10. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányok úgy működnek hogy abba a pasiba lesznek szerelmesek akik belefutnak az életükbe, akiről úgy gondolják elsőre hogy nekik rendelte el az ég. Tehát ilyen hülyék.

Ezért próbáld kerülni a direkt erőltetett kontaktot és alakítsd úgy az egészet mintha a véletlen műve lenne és éppen belebotlottál.

Ha tetszik a lány kövesd a pillantásoddal, merre jár, kivel és találd meg azt a köztes pillanatot amikor leszólíthatod. Kérdezd meg tőle honnan jött, milyen gyakran, hogy érzi magát, mit szeret, jön e máskor is stb. Először legyen baráti aztán meg úgy is egyből kiderül hogy szimpik vagytok e egymásnak és megbeszélitek a következő talit, elérhetőséget cseréltek.

2018. aug. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%

Hidd el magadról hogy önbizalmad van, és majd megjelenik

Mindenki ugyanolyan ember mint te vagy, ugyanugy carik; nem kell ráfeszülni semmire, az élet egy játék, lehetőség, nem kell ráparázni semmire, ide én asszem csak kivetülünk erre a Világra, de ez az én érzésem szerint. Érezd magad méltónak rá, mert mindenki más is az , így te is, hogy legyen párod. Mind Isten gyermekei vagyunk, csak arra vigyázz, hogy ne árts másnak,és ennyi. Amúgy én nemtom, de talán lehet, hogy lehet kérni az angyalokat, hogy küldjenek neked/hozzád valakit, akivel szerethetitek egymást, és ő sem foglalt, tehát rá lehet repülni.

2018. aug. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én véleményem szerint nyugodtan beszélhettél volna vele, a lányok általában szeretik ha egy idegen srác érdeklődik irántuk, mert ettől vonzónak érzik magukat. Persze itt is a normálisakra gondolok és nem ezekre a " hé cica van gazdád? ” palimadarakra.


17/L

2018. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Amikor elkezdesz gondolkodni, hogy mit kéne hogy kéne, ott romlik el. Onnantól béna. Képzeld azt, hogy egy haverod vágj hozzá egy labdát, fröcsköld le vízzel
2018. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hehh, akkor b*szhatom sajna, mert az élet más területén is hajlamos vagyok gondolkozóba esni.


Mindenesetre köszönöm szépen a választ, jön az egyetem, lesz időm ((remélhetőleg lesz)) gyakorolni. :)

2018. aug. 30. 21:12
 8/8 anonim válasza:
Koncentrálj saját magadra, és arra hogy felépíts valamit, legyen jó szakmád az egyetem után. Egy nőnek nagyin tud imponálni egy határozott céltudatos férfi. Tartsd magad karban, hogy külsőleg is vonzó tudj lenni. Hidd el nagyon meg tudja dobni az önbizalmad. Most még másként látsz dolgokat, de ne arra fókuszálj férfiként, hogy most az első utamba eső nővel fogom leélni az életem. Attól, hogy nem lesz esetleg hosszútávú a kapcsolat, vagy vsak a kaland kedvért bonyolódsz bele, lehet tisztelni a másikat. Aztán majd idővel lesz valaki, akivel tudtok majd közösen tervezni.
2020. ápr. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!